Informácie o Hotel Porto

Víta Vás Hotel Porto na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Porto, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Porto, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Porto.
  • Hotel Porto

Hotel Porto: Ubytovanie v hoteloch Zadar - HotelyHotel Porto: Ubytovanie v hoteloch Zadar - HotelyHotel Porto: Ubytovanie v hoteloch Zadar - HotelyHotel Porto: Ubytovanie v hoteloch Zadar - HotelyHotel Porto: Ubytovanie v hoteloch Zadar - HotelyHotel Porto: Ubytovanie v hoteloch Zadar - HotelyHotel Porto: Ubytovanie v hoteloch Zadar - HotelyHotel Porto: Ubytovanie v hoteloch Zadar - HotelyHotel Porto: Ubytovanie v hoteloch Zadar - HotelyHotel Porto: Ubytovanie v hoteloch Zadar - HotelyHotel Porto: Ubytovanie v hoteloch Zadar - HotelyHotel Porto: Ubytovanie v hoteloch Zadar - HotelyHotel Porto: Ubytovanie v hoteloch Zadar - HotelyHotel Porto: Ubytovanie v hoteloch Zadar - HotelyHotel Porto: Ubytovanie v hoteloch Zadar - HotelyHotel Porto: Ubytovanie v hoteloch Zadar - HotelyHotel Porto: Ubytovanie v hoteloch Zadar - Hotely
Názov:  Hotel Porto
Ulice:  N. Jurišića 2
Mesto:  23 000 Zadar
Okres:  Zadar okres
Kraj:  Zadarská župa
Štát:  Chorvátsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
51 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel Porto sa nachádza pri vstupe do mesta Zadar, len 10 minút jazdy autom od letiska. Je najbližším hotelom ku letisku. Centrum mesta je vzdialené 10 minút jazdy autom. Priama autobusová linka spája hotel s centrom mesta a autobusovou a železničnou stanicou. Na autobusovú zastávku sa dostanete pešo za 3 minúty. Neďaleké diaľničné výjazdy umožňujú jednoduchý prístup do prístavu Dalmacija v meste Sukošan, malých letovísk južne od Zadaru, na pláže a zaujímavé miesta. K dispozícii máte zrenovované izby s individuálne nastaviteľnou klimatizáciou, moderne zariadené konferenčné priestory a bezplatné parkovisko. Deň v hoteli Porto začnite bohatými raňajkami formou bufetu.


Dôležité informácie

Hostia platiaci v miestnej mene (chorvátska kuna, HRK), môžu pozorovať rozdiel v sadzbe za izbu v dôsledku výmenných kurzov.

 
 
facebook g+ twitter