Informácie o Panoramadorf Saualpe

Víta Vás Panoramadorf Saualpe na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Panoramadorf Saualpe, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Panoramadorf Saualpe, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Panoramadorf Saualpe.
  • Panoramadorf Saualpe

Panoramadorf Saualpe: Ubytovanie v hoteloch Eberstein - HotelyPanoramadorf Saualpe: Ubytovanie v hoteloch Eberstein - HotelyPanoramadorf Saualpe: Ubytovanie v hoteloch Eberstein - HotelyPanoramadorf Saualpe: Ubytovanie v hoteloch Eberstein - HotelyPanoramadorf Saualpe: Ubytovanie v hoteloch Eberstein - HotelyPanoramadorf Saualpe: Ubytovanie v hoteloch Eberstein - HotelyPanoramadorf Saualpe: Ubytovanie v hoteloch Eberstein - HotelyPanoramadorf Saualpe: Ubytovanie v hoteloch Eberstein - HotelyPanoramadorf Saualpe: Ubytovanie v hoteloch Eberstein - HotelyPanoramadorf Saualpe: Ubytovanie v hoteloch Eberstein - HotelyPanoramadorf Saualpe: Ubytovanie v hoteloch Eberstein - HotelyPanoramadorf Saualpe: Ubytovanie v hoteloch Eberstein - HotelyPanoramadorf Saualpe: Ubytovanie v hoteloch Eberstein - HotelyPanoramadorf Saualpe: Ubytovanie v hoteloch Eberstein - HotelyPanoramadorf Saualpe: Ubytovanie v hoteloch Eberstein - HotelyPanoramadorf Saualpe: Ubytovanie v hoteloch Eberstein - HotelyPanoramadorf Saualpe: Ubytovanie v hoteloch Eberstein - Hotely
Názov:  Panoramadorf Saualpe
Ulice:  St. Oswald 4
Mesto:  9372 Eberstein
Okres:  St. Veit an der Glan
Kraj:  Korutánsko
Štát:  Rakúsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
65 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithurubgdaslhrronlelarzh

Krátky opis

Hotel Panoramadorf Saualpe sa nachádza na južne orientovanom svahu nad mestom Eberstein 30 minút jazdy od Klagenfurtu a jazera Wörthersee. Ponúka jedlá pripravené z biopotravín, kúpeľné centrum a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Hotel Panoramadorf Saualpe sa nachádza v centre Norických Álp a ponúka elegantne zariadené izby a apartmány so satelitnou TV s plochou obrazovkou a modernou kúpeľňou. Súčasťou hotelových kúpeľných zariadení sú vnútorné a vonkajšie bazény, sauna, parný kúpeľ, priestranná relaxačná miestnosť s barom s ponukou džúsov a veľká terasa na opaľovanie. Hotel Saualpe Panoramadorf má aj organickú farmu, z ktorej sa získavajú zložky do korutánskej kuchyne reštaurácie a na bohaté raňajky formou bufetu. Zahŕňajú vajce od sliepok s voľným výbehom, mliečne výrobky od kráv, oviec a kôz, sezónne ovocie a zeleninu, klobásy, slaninu a údené bravčové a organické bylinky. Deti sa môžu postarať o poníky a zajazdiť si na nich alebo sa zabávať v detskej ZOO. V letnej dovolenkovej sezóne je dostupná aj starostlivosť o deti. Nájdete tu tiež rybník, kde si môžete chytiť rybu a sami ju ugrilovať. Hotel pre vás zabezpečí aj pešie túry so sprievodcom.

 
 
facebook g+ twitter