Informácie o Aktivhotel Veronika

Víta Vás Aktivhotel Veronika na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Aktivhotel Veronika, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Aktivhotel Veronika, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Aktivhotel Veronika.
  • Aktivhotel Veronika

Aktivhotel Veronika: Ubytovanie v hoteloch Seefeld in Tirol - HotelyAktivhotel Veronika: Ubytovanie v hoteloch Seefeld in Tirol - HotelyAktivhotel Veronika: Ubytovanie v hoteloch Seefeld in Tirol - HotelyAktivhotel Veronika: Ubytovanie v hoteloch Seefeld in Tirol - HotelyAktivhotel Veronika: Ubytovanie v hoteloch Seefeld in Tirol - HotelyAktivhotel Veronika: Ubytovanie v hoteloch Seefeld in Tirol - HotelyAktivhotel Veronika: Ubytovanie v hoteloch Seefeld in Tirol - HotelyAktivhotel Veronika: Ubytovanie v hoteloch Seefeld in Tirol - HotelyAktivhotel Veronika: Ubytovanie v hoteloch Seefeld in Tirol - HotelyAktivhotel Veronika: Ubytovanie v hoteloch Seefeld in Tirol - HotelyAktivhotel Veronika: Ubytovanie v hoteloch Seefeld in Tirol - HotelyAktivhotel Veronika: Ubytovanie v hoteloch Seefeld in Tirol - HotelyAktivhotel Veronika: Ubytovanie v hoteloch Seefeld in Tirol - HotelyAktivhotel Veronika: Ubytovanie v hoteloch Seefeld in Tirol - HotelyAktivhotel Veronika: Ubytovanie v hoteloch Seefeld in Tirol - HotelyAktivhotel Veronika: Ubytovanie v hoteloch Seefeld in Tirol - HotelyAktivhotel Veronika: Ubytovanie v hoteloch Seefeld in Tirol - Hotely
Názov:  Aktivhotel Veronika
Ulice:  Riehlweg 161
Mesto:  6100 Seefeld in Tirol
Okres:  Innsbruck Land
Kraj:  Tirolsko
Štát:  Rakúsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
107 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Krátky opis

Tento rodinný 4-hviezdičkový hotel sa nachádza v centre mesta Seefeld a ponúka elegantnú reštauráciu a wellness zónu s krytým bazénom. Hotel organizuje rôzne aktivity, napríklad výlety so sprievodcom. Priestranné a elegantné izby sú vybavené satelitnou TV, CD a DVD prehrávačom, minibarom a kúpeľňou so županmi a sušičom vlasov. Pre deti je pripravené vnútorné a vonkajšie ihrisko, ako aj široký výber aktivít pod odborným dohľadom. Medzi wellness zariadenia patrí sauna, solárium a moderné fitness centrum. V ponuke je tiež široká škála masáží a kozmetických procedúr. V reštaurácii si môžete vychutnať tradičné tirolské jedlá a pokrmy medzinárodnej kuchyne. V popoludňajších hodinách sa podávajú domáce múčniky, káva a čaj. V bare hrá živá hudba. Hotel ponúka tiež knižnicu a útulný salónik s krbom. Svoje auto môžete zaparkovať na bezplatnom súkromnom parkovisku. Za príplatok môžete parkovať v garáži. Železničná stanica Seefeld sa nachádza len 100 metrov od hotela. Lyžiarske areály Rosshütte a Gschwandtkopf sú vzdialené 8 minút jazdy bezplatným skibusom.

 
 
facebook g+ twitter