Európa > Rakúsko > Tirolsko > Innsbruck Land > Neustift im Stubaital > Relais&Châteaux Spa-Hotel Jagdhof

Informácie o Relais&Châteaux Spa-Hotel Jagdhof

Víta Vás Relais&Châteaux Spa-Hotel Jagdhof na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Relais&Châteaux Spa-Hotel Jagdhof, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Relais&Châteaux Spa-Hotel Jagdhof, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Relais&Châteaux Spa-Hotel Jagdhof.
  • Relais&Châteaux Spa-Hotel Jagdhof

Relais&Châteaux Spa-Hotel Jagdhof: Ubytovanie v hoteloch Neustift im Stubaital - HotelyRelais&Châteaux Spa-Hotel Jagdhof: Ubytovanie v hoteloch Neustift im Stubaital - HotelyRelais&Châteaux Spa-Hotel Jagdhof: Ubytovanie v hoteloch Neustift im Stubaital - HotelyRelais&Châteaux Spa-Hotel Jagdhof: Ubytovanie v hoteloch Neustift im Stubaital - HotelyRelais&Châteaux Spa-Hotel Jagdhof: Ubytovanie v hoteloch Neustift im Stubaital - HotelyRelais&Châteaux Spa-Hotel Jagdhof: Ubytovanie v hoteloch Neustift im Stubaital - HotelyRelais&Châteaux Spa-Hotel Jagdhof: Ubytovanie v hoteloch Neustift im Stubaital - HotelyRelais&Châteaux Spa-Hotel Jagdhof: Ubytovanie v hoteloch Neustift im Stubaital - HotelyRelais&Châteaux Spa-Hotel Jagdhof: Ubytovanie v hoteloch Neustift im Stubaital - HotelyRelais&Châteaux Spa-Hotel Jagdhof: Ubytovanie v hoteloch Neustift im Stubaital - HotelyRelais&Châteaux Spa-Hotel Jagdhof: Ubytovanie v hoteloch Neustift im Stubaital - HotelyRelais&Châteaux Spa-Hotel Jagdhof: Ubytovanie v hoteloch Neustift im Stubaital - HotelyRelais&Châteaux Spa-Hotel Jagdhof: Ubytovanie v hoteloch Neustift im Stubaital - HotelyRelais&Châteaux Spa-Hotel Jagdhof: Ubytovanie v hoteloch Neustift im Stubaital - HotelyRelais&Châteaux Spa-Hotel Jagdhof: Ubytovanie v hoteloch Neustift im Stubaital - HotelyRelais&Châteaux Spa-Hotel Jagdhof: Ubytovanie v hoteloch Neustift im Stubaital - HotelyRelais&Châteaux Spa-Hotel Jagdhof: Ubytovanie v hoteloch Neustift im Stubaital - Hotely
Názov:  Relais&Châteaux Spa-Hotel Jagdhof
Ulice:  Scheibe 44
Mesto:  6167 Neustift im Stubaital
Okres:  Innsbruck Land
Kraj:  Tirolsko
Štát:  Rakúsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
187 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Krátky opis

Tento tradičný 5-hviezdičkový hotel obkolesujú malebné tirolské vrchy. Nachádza sa v obci Neustift v údolí Stubai. Hotel vám ponúka výhľad na ľadovec Stubai, veľké wellness centrum a ocenenú gurmánsku reštauráciu. Wellness centrum sa rozkladá na ploche vyše 3000 m² a pozostáva z 20 rôznych zariadení vrátane víriviek, relaxačných priestorov, sauny a novej wellness chaty. Môžete si v ňom objednať aj ocenené holistické kozmetické procedúry. Navštívte gurmánsku reštauráciu hotela Jagdhof ocenenú 2 čiapkami sprievodcu Gault Millau, ochutnajte jedlá rakúskej a medzinárodnej kuchyne a pokrmy z diviny z poľovníckeho revíru tohto hotela a vyberte si zo širokej ponuky lahodných rakúskych a medzinárodných vín z veľkej vínnej pivnice na mieste. Popoludní si môžete zamaškrtiť v bezplatnom bufete so zákuskami. Všetky izby a suity sú zariadené v tirolskom štýle s miestnymi starožitnosťami a majú balkón. V celom hoteli môžete zadarmo využívať Wi-Fi pripojenie na internet. V hoteli máte bezplatne k dispozícii dopravu medzi hotelom, letiskom a hlavnou železničnou stanicou v Innsbrucku. Po celý rok je k dispozícii profesionálna starostlivosť o deti. V dňoch 29. mája až 17. októbra ceny zahŕňajú letnú kartu Stubai Super, ktorá ponúka bezplatnú miestnu verejnú dopravu do Innsbrucku a z neho, ako aj bezplatný vstup do verejných bazénov, na lanovky a letnú sánkarskú dráhu.


Dôležité informácie

Upozorňujeme, že bezplatná kyvadlová doprava na letisko je možná len z letiska a na letisko Innsbruck. Kyvadlová doprava na iné letiská je k dispozícii len na požiadanie a za príplatok.

 
 
facebook g+ twitter