Informácie o Hotel Restaurant Marko

Víta Vás Hotel Restaurant Marko na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Restaurant Marko, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Restaurant Marko, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Restaurant Marko.
  • Hotel Restaurant Marko

Hotel Restaurant Marko: Ubytovanie v hoteloch Velden am Wörther See - HotelyHotel Restaurant Marko: Ubytovanie v hoteloch Velden am Wörther See - HotelyHotel Restaurant Marko: Ubytovanie v hoteloch Velden am Wörther See - HotelyHotel Restaurant Marko: Ubytovanie v hoteloch Velden am Wörther See - HotelyHotel Restaurant Marko: Ubytovanie v hoteloch Velden am Wörther See - HotelyHotel Restaurant Marko: Ubytovanie v hoteloch Velden am Wörther See - HotelyHotel Restaurant Marko: Ubytovanie v hoteloch Velden am Wörther See - HotelyHotel Restaurant Marko: Ubytovanie v hoteloch Velden am Wörther See - HotelyHotel Restaurant Marko: Ubytovanie v hoteloch Velden am Wörther See - HotelyHotel Restaurant Marko: Ubytovanie v hoteloch Velden am Wörther See - HotelyHotel Restaurant Marko: Ubytovanie v hoteloch Velden am Wörther See - HotelyHotel Restaurant Marko: Ubytovanie v hoteloch Velden am Wörther See - HotelyHotel Restaurant Marko: Ubytovanie v hoteloch Velden am Wörther See - HotelyHotel Restaurant Marko: Ubytovanie v hoteloch Velden am Wörther See - HotelyHotel Restaurant Marko: Ubytovanie v hoteloch Velden am Wörther See - HotelyHotel Restaurant Marko: Ubytovanie v hoteloch Velden am Wörther See - HotelyHotel Restaurant Marko: Ubytovanie v hoteloch Velden am Wörther See - Hotely
Názov:  Hotel Restaurant Marko
Ulice:  Kranzlhofenstraße 70
Mesto:  9220 Velden am Wörthersee
Okres:  Villach Land
Kraj:  Korutánsko
Štát:  Rakúsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
75 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithurudaslhrrotrnlarzh

Krátky opis

Tento rodinou prevádzkovaný hotel s krásnym výhľadom na pohorie Karavanke sa nachádza na slnečnom svahu nad Valdenom, iba 2 km od jazera Worth. Hotel a reštaurácia Marko ponúka ubytovanie v pohodlných izbách a suitách zariadených moderným nábytkom zo svetlého dreveného masívu. K dispozícii je satelitná TV s plochou obrazovkou, solárne vyhrievaný bazén s detským ihriskom, šachy pod holým nebom a wellness centrum s panoramatickým výhľadom. V reštaurácii sa podáva bohatý raňajkový bufet a jedlá korutánskej i medzinárodnej kuchyne à la carte. Za priaznivého počasia môžu hostia povečerať aj v tienistej pivnej záhradke pod starými gaštanmi alebo na terase. Hotel Marko je ideálnym východiskovým bodom pre výlety do mnohých zaujímavých miest v okolí.


Dôležité informácie

Upozorňujeme, že od októbra do apríla je reštaurácia zatvorená v utorok a stredu.

 
 
facebook g+ twitter