Európa > Rakúsko > Vorarlbersko > Bludenz okres > Bludenz > Val Blu Resort Hotel Spa & Sports

Informácie o Val Blu Resort Hotel Spa & Sports

Víta Vás Val Blu Resort Hotel Spa & Sports na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Val Blu Resort Hotel Spa & Sports, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Val Blu Resort Hotel Spa & Sports, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Val Blu Resort Hotel Spa & Sports.
  • Val Blu Resort Hotel Spa & Sports

Val Blu Resort Hotel Spa & Sports: Ubytovanie v hoteloch Bludenz - HotelyVal Blu Resort Hotel Spa & Sports: Ubytovanie v hoteloch Bludenz - HotelyVal Blu Resort Hotel Spa & Sports: Ubytovanie v hoteloch Bludenz - HotelyVal Blu Resort Hotel Spa & Sports: Ubytovanie v hoteloch Bludenz - HotelyVal Blu Resort Hotel Spa & Sports: Ubytovanie v hoteloch Bludenz - HotelyVal Blu Resort Hotel Spa & Sports: Ubytovanie v hoteloch Bludenz - HotelyVal Blu Resort Hotel Spa & Sports: Ubytovanie v hoteloch Bludenz - HotelyVal Blu Resort Hotel Spa & Sports: Ubytovanie v hoteloch Bludenz - HotelyVal Blu Resort Hotel Spa & Sports: Ubytovanie v hoteloch Bludenz - HotelyVal Blu Resort Hotel Spa & Sports: Ubytovanie v hoteloch Bludenz - HotelyVal Blu Resort Hotel Spa & Sports: Ubytovanie v hoteloch Bludenz - HotelyVal Blu Resort Hotel Spa & Sports: Ubytovanie v hoteloch Bludenz - HotelyVal Blu Resort Hotel Spa & Sports: Ubytovanie v hoteloch Bludenz - HotelyVal Blu Resort Hotel Spa & Sports: Ubytovanie v hoteloch Bludenz - HotelyVal Blu Resort Hotel Spa & Sports: Ubytovanie v hoteloch Bludenz - HotelyVal Blu Resort Hotel Spa & Sports: Ubytovanie v hoteloch Bludenz - HotelyVal Blu Resort Hotel Spa & Sports: Ubytovanie v hoteloch Bludenz - Hotely
Názov:  Val Blu Resort Hotel Spa & Sports
Ulice:  Haldenweg 2a
Mesto:  6700 Bludenz
Okres:  Bludenz okres
Kraj:  Vorarlbersko
Štát:  Rakúsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
73 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Pýšiaci sa unikátnym dizajnom a širokou škálou športových možností, tento moderný športový a štýlový hotel má vynikajúcu polohu na pokojnom predmestí mesta Bludenz. Svetlo, farba a priehľadnosť charakterizuje mimoriadnu atmosféru hotela Val Blu Resort Hotel Spa & Sports. Nájdete tu všetko na jednom mieste: dobrodružný alpský bazénový areál s veľkým vodným svetom (2000 m²), sauny (500 m²), veľký vonkajší bazénový areál a športový a fitness klub s lezeckou stenou (950 m²). K dispozícii sú tiež zasadacie a konferenčné miestnosti, zariadenia pre športovú medicínu a podzemné parkovisko. Vnútornej dekorácii dominuje minimalistický dizajn, prírodné materiály a inovatívny architektonický koncept v kombinácii s krásnym výhľadom na okolité hory. Farby hotela Val Blu, ktorými je modrá, červená a žltá, sú prítomné všade naokolo. Kuchyňa ponúka rýchle a jednoduché jedlá. Okrem vynikajúcich šalátových variantov sú v ponuke rôzne špeciálne ponuky Val Blu, ako aj rezne, cestoviny a malé občerstvenie. Mnohé športové a voľnočasové aktivity sú k dispozícii na mieste a v okolí mesta Bludenz, od golfu, turistiky a horskej cyklistiky v lete po všetky druhy zimných športov.


Dôležité informácie

V tomto objekte budú prebiehať rekonštrukčné práce od pon, 21. novembra 2016 do uto, 01. augusta 2017. Je možné, že počas tohto obdobia môže hostí vyrušiť hluk a niektoré hotelové zariadenia a služby nebudú k dispozícii.

 
 
facebook g+ twitter