Európa > Rakúsko > Salzbursko > Salzburg Land > Salzburg > Hotel Sacher Salzburg

Informácie o Hotel Sacher Salzburg

Víta Vás Hotel Sacher Salzburg na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Sacher Salzburg, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Sacher Salzburg, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Sacher Salzburg.
  • Hotel Sacher Salzburg

Hotel Sacher Salzburg: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyHotel Sacher Salzburg: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyHotel Sacher Salzburg: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyHotel Sacher Salzburg: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyHotel Sacher Salzburg: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyHotel Sacher Salzburg: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyHotel Sacher Salzburg: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyHotel Sacher Salzburg: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyHotel Sacher Salzburg: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyHotel Sacher Salzburg: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyHotel Sacher Salzburg: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyHotel Sacher Salzburg: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyHotel Sacher Salzburg: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyHotel Sacher Salzburg: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyHotel Sacher Salzburg: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyHotel Sacher Salzburg: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - HotelyHotel Sacher Salzburg: Ubytovanie v hoteloch Salzburg - Hotely
Názov:  Hotel Sacher Salzburg
Ulice:  Schwarzstraße 5-7
Mesto:  5020 Salzburg
Okres:  Salzburg Land
Kraj:  Salzbursko
Štát:  Rakúsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
250 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Historický grand hotel Sacher Salzburg bol otvorený v roku 1866. Je situovaný na brehu rieky Salzach v centre mesta a má nádherný výhľad na staré mesto Salzburg. V celom hoteli je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. V tomto luxusnom súkromnom hoteli sa nadčasová elegancia a tradícia snúbi so službami na špičkovej úrovni a modernými vymoženosťami. Po veľkej rekonštrukcii je celý hotel vybavený najmodernejšími technológiami. Všetky izby a suity sú zariadené individuálnym spôsobom a vybavené najmodernejšími spotrebičmi. Každú izbu i suitu osobne, s veľkým dôrazom na detaily, zariaďovala majiteľka hotela pani Elisabeth Gürtlerová. K zariadeniu patria originálne obrazy, drahé koberce a hodvábne tapety. Všetky izby v hoteli Sacher Salzburg sú vybavené klimatizáciou, minibarom a županmi. Pokochajte sa úžasným výhľadom na siluetu starého mesta a pevnosť Hohensalzburg. Navštívte kaviareň Sacher Salzburg a ochutnajte originálnu Sacherovu tortu v prostredí s nádychom elegancie, typickom pre rakúske kaviarne. Vyberte sa do reštaurácie Zirbelzimmer s unikátnym dreveným obložením a umelecky vyrezávanými stropmi, ktorá je obľúbeným miestom stretnutí gurmánov. V reštaurácii Roter Salon na promenáde popri rieke Salzach môžete stolovať pri krásnom výhľade na staré mesto. V neformálnom prostredí reštaurácie Salzachgrill si pochutíte na grilovaných špecialitách. Vyberte si zo širokej ponuky nápojov v bare Sacher a započúvajte sa do živej klavírnej hudby.


Dôležité informácie

Z dôvodu rekonštrukšných prác bude fitnescentrum až do marca 2016 dočasne zatvorené.

 
 
facebook g+ twitter