Európa > Rakúsko > Tirolsko > Lienz okres > Iselsberg > Hotel Der Mölltaler

Informácie o Hotel Der Mölltaler

Víta Vás Hotel Der Mölltaler na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Der Mölltaler, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Der Mölltaler, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Der Mölltaler.
  • Hotel Der Mölltaler

Hotel Der Mölltaler: Ubytovanie v hoteloch Iselsberg - HotelyHotel Der Mölltaler: Ubytovanie v hoteloch Iselsberg - HotelyHotel Der Mölltaler: Ubytovanie v hoteloch Iselsberg - HotelyHotel Der Mölltaler: Ubytovanie v hoteloch Iselsberg - HotelyHotel Der Mölltaler: Ubytovanie v hoteloch Iselsberg - HotelyHotel Der Mölltaler: Ubytovanie v hoteloch Iselsberg - HotelyHotel Der Mölltaler: Ubytovanie v hoteloch Iselsberg - HotelyHotel Der Mölltaler: Ubytovanie v hoteloch Iselsberg - HotelyHotel Der Mölltaler: Ubytovanie v hoteloch Iselsberg - HotelyHotel Der Mölltaler: Ubytovanie v hoteloch Iselsberg - HotelyHotel Der Mölltaler: Ubytovanie v hoteloch Iselsberg - HotelyHotel Der Mölltaler: Ubytovanie v hoteloch Iselsberg - HotelyHotel Der Mölltaler: Ubytovanie v hoteloch Iselsberg - HotelyHotel Der Mölltaler: Ubytovanie v hoteloch Iselsberg - HotelyHotel Der Mölltaler: Ubytovanie v hoteloch Iselsberg - HotelyHotel Der Mölltaler: Ubytovanie v hoteloch Iselsberg - HotelyHotel Der Mölltaler: Ubytovanie v hoteloch Iselsberg - Hotely
Názov:  Hotel Der Mölltaler
Ulice:  Iselsberg 89
Mesto:  9992 Iselsberg
Okres:  Lienz okres
Kraj:  Tirolsko
Štát:  Rakúsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
67 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithurudaslronlarzhja

Krátky opis

Hotel Der Mölltaler sa nachádza v horskom priesmyku Iselsberg medzi východným Tirolskom a Korutánskom, 10 km východne od mesta Lienz. K dispozícii máte bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné súkromné parkovisko. Nefajčiarske izby v tradičnom tirolskom hoteli Der Mälltaler sú vybavené satelitnou TV s plochou obrazovkou a kúpeľňou so sušičom vlasov. Vo väčšine izieb je k dispozícii minibar a viaceré majú i balkón. V reštaurácii sa podávajú jedlá rakúskej a medzinárodnej kuchyne. Z terasy sa naskytá výhľad na Lienzské Dolomity a neďaleký Národný park Vysoké Taury. Moderné wellness centrum je vybavené fínskou saunou a parným kúpeľom. Na relaxáciu môžete využiť aj ležadlo vo vonkajšom priestore. K dispozícii je i detské ihrisko. Ubytovanie je vzdialené 10 až 20 minút jazdy autom od lyžiarskych stredísk Zettersfeld, Hochstein a Molltalerský ľadovec. V garáži je pre cyklistov k dispozícii hydraulická plošina.

 
 
facebook g+ twitter