Európa > Rakúsko > Salzbursko > Zell am See okres > Zell am See > Alpin - Das Sporthotel

Informácie o Alpin - Das Sporthotel

Víta Vás Alpin - Das Sporthotel na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Alpin - Das Sporthotel, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Alpin - Das Sporthotel, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Alpin - Das Sporthotel.
  • Alpin - Das Sporthotel

Alpin - Das Sporthotel: Ubytovanie v hoteloch Zell am See - HotelyAlpin - Das Sporthotel: Ubytovanie v hoteloch Zell am See - HotelyAlpin - Das Sporthotel: Ubytovanie v hoteloch Zell am See - HotelyAlpin - Das Sporthotel: Ubytovanie v hoteloch Zell am See - HotelyAlpin - Das Sporthotel: Ubytovanie v hoteloch Zell am See - HotelyAlpin - Das Sporthotel: Ubytovanie v hoteloch Zell am See - HotelyAlpin - Das Sporthotel: Ubytovanie v hoteloch Zell am See - HotelyAlpin - Das Sporthotel: Ubytovanie v hoteloch Zell am See - HotelyAlpin - Das Sporthotel: Ubytovanie v hoteloch Zell am See - HotelyAlpin - Das Sporthotel: Ubytovanie v hoteloch Zell am See - HotelyAlpin - Das Sporthotel: Ubytovanie v hoteloch Zell am See - HotelyAlpin - Das Sporthotel: Ubytovanie v hoteloch Zell am See - HotelyAlpin - Das Sporthotel: Ubytovanie v hoteloch Zell am See - HotelyAlpin - Das Sporthotel: Ubytovanie v hoteloch Zell am See - HotelyAlpin - Das Sporthotel: Ubytovanie v hoteloch Zell am See - HotelyAlpin - Das Sporthotel: Ubytovanie v hoteloch Zell am See - HotelyAlpin - Das Sporthotel: Ubytovanie v hoteloch Zell am See - Hotely
Názov:  Alpin - Das Sporthotel
Ulice:  Gartenstraße 11
Mesto:  5700 Zell am See
Okres:  Zell am See okres
Kraj:  Salzbursko
Štát:  Rakúsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
210 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdafislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Sporthotel Alpin sa nachádza priamo vedľa lyžiarskeho svahu, len 3 minúty pešo od centra Zell am See a 7 minút od jazera Zell. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie. Izby v hoteli Alpin majú balkón, obývaciu zónu a župany. V areáli kúpeľov sa nachádza krytý bazén, 2 sauny, parný kúpeľ a solárium. V reštaurácii sa podávajú jedlá rakúskej a medzinárodnej kuchyne a široký sortiment kvalitných vín. Polpenzia obsahuje bohaté raňajky formou bufetu a 5-chodovú večeru s výberom jedál a šalátovým a syrovým bufetom. Alpin – Das Sporthotel sa nachádza priamo pri svahu v lyžiarskej oblasti Schmittenhöhe a pri lanovke CityXpress. Golfové ihrisko Zell am See-Kaprun je vzdialené 3 km. Hráčom golfu hotel ponúka rôzne služby, ako sú kyvadlové spojenia a týždenné turnaje. Hostia majú voľný vstup na verejné pláže okolo jazera Zell. V blízkosti sú mnohé turistické cesty a cyklistické trasy. Parkovacie miesta pri budove Sporthotel Alpin sú k dispozícii zadarmo a sú čiastočne kryté.


Dôležité informácie

Žiadame hostí, ktorí cestujú s deťmi, aby o tom informovali hotel vopred. Môžete na to využiť kolónku pre Špeciálne požiadavky pri rezervácii alebo kontaktujte Alpin-Das Sporthotel.

 
 
facebook g+ twitter