Informácie o Hotel Topazz

Víta Vás Hotel Topazz na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Topazz, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Topazz, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Topazz.
  • Hotel Topazz

Hotel Topazz: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Topazz: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Topazz: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Topazz: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Topazz: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Topazz: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Topazz: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Topazz: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Topazz: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Topazz: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Topazz: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Topazz: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Topazz: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Topazz: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Topazz: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Topazz: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - HotelyHotel Topazz: Ubytovanie v hoteloch Viedeň - Hotely
Názov:  Hotel Topazz
Ulice:  Lichtensteg 3
Mesto:  1010 Vienna
Okres:  Viedeň okres
Kraj:  Viedeň kraj
Štát:  Rakúsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
179 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel sa nachádza v samom srdci mesta, 200 metrov od Katedrály svätého Štefana a v blízkosti exkluzívnych viedenských nákupných ulíc. Ponúka moderný dizajn a bezplatné vysokorýchlostné Wi-Fi pripojenie na internet. Nefajčiarske izby sú zariadené v exkluzívnom štýle nábytkom vyrobeným na mieru. Moderné a priestranné kúpeľne sú vybavené mahagónovým drevom a mramorovými doplnkami. K dispozícii je satelitná TV s kanálmi Sky. Minibar (za príplatok) je v každej izbe. Niektoré izby majú aj okná s výklenkom s matracom, na ktorom môžete odpočívať a pritom sa kochať jedinečným výhľadom na mesto. Iné izby majú balkón. Café Bar Bloom ponúka gurmánske raňajky každý deň do 11:00. Kaviareň sa nachádza v sesterskom hoteli na tej istej ulici naproti. Môžete si tam zájsť aj na koktail alebo večeru a zo strešnej terasy sa pokochať výhľadom na centrum mesta a Katedrálu sv. Štefana. K hlavným viedenským zaujímavostiam vrátane zámku Hofburg a viedenskej štátnej opery sa pešo dostanete za 10 minút. Námestie Schwedenplatz so zastávkou mnohých električkových liniek a metra U1 a U4 je vzdialené 400 metrov.

 
 
facebook g+ twitter