Afrika > Senegal > Dakar > Ibis Dakar

Informácie o Ibis Dakar

Víta Vás Ibis Dakar na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Ibis Dakar, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Ibis Dakar, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Ibis Dakar.
  • Ibis Dakar

Ibis Dakar: Ubytovanie v hoteloch Dakar - HotelyIbis Dakar: Ubytovanie v hoteloch Dakar - HotelyIbis Dakar: Ubytovanie v hoteloch Dakar - HotelyIbis Dakar: Ubytovanie v hoteloch Dakar - HotelyIbis Dakar: Ubytovanie v hoteloch Dakar - HotelyIbis Dakar: Ubytovanie v hoteloch Dakar - HotelyIbis Dakar: Ubytovanie v hoteloch Dakar - HotelyIbis Dakar: Ubytovanie v hoteloch Dakar - HotelyIbis Dakar: Ubytovanie v hoteloch Dakar - HotelyIbis Dakar: Ubytovanie v hoteloch Dakar - HotelyIbis Dakar: Ubytovanie v hoteloch Dakar - HotelyIbis Dakar: Ubytovanie v hoteloch Dakar - HotelyIbis Dakar: Ubytovanie v hoteloch Dakar - HotelyIbis Dakar: Ubytovanie v hoteloch Dakar - HotelyIbis Dakar: Ubytovanie v hoteloch Dakar - HotelyIbis Dakar: Ubytovanie v hoteloch Dakar - HotelyIbis Dakar: Ubytovanie v hoteloch Dakar - Hotely
Názov:  Ibis Dakar
Ulice:  Avenue Abdoulaye Fadiga 18524
Mesto:  18524 Dakar
Štát:  Senegal
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
59500 CFA
91 €
 

 Tento text je dostupný také v: endeplfresptitsvrutrnlarzhja

Quick description

The ibis Dakar hotel is located in the town center, facing the Atlantic Ocean and opposite Gorée Island. It is just an 8-minute drive from Place de l'Indépendance and features an outdoor swimming pool. The air-conditioned rooms have a minibar, a telephone and free Wi-Fi access. The private bathroom includes a hairdryer. A breakfast is provided every morning: it is continental but also includes local specialties. There is also a snack bar at the property. With a 24-hour front desk, the hotel is situated 15 km from Léopold Sédar Senghor International Airport and a free shuttle can pick you at the airport.

 
 
facebook g+ twitter