Austrália > Norfolk > Burnt Pine > Governors Lodge Resort Hotel

Informácie o Governors Lodge Resort Hotel

Víta Vás Governors Lodge Resort Hotel na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Governors Lodge Resort Hotel, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Governors Lodge Resort Hotel, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Governors Lodge Resort Hotel.
  • Governors Lodge Resort Hotel

Governors Lodge Resort Hotel: Ubytovanie v hoteloch Burnt Pine - HotelyGovernors Lodge Resort Hotel: Ubytovanie v hoteloch Burnt Pine - HotelyGovernors Lodge Resort Hotel: Ubytovanie v hoteloch Burnt Pine - HotelyGovernors Lodge Resort Hotel: Ubytovanie v hoteloch Burnt Pine - HotelyGovernors Lodge Resort Hotel: Ubytovanie v hoteloch Burnt Pine - HotelyGovernors Lodge Resort Hotel: Ubytovanie v hoteloch Burnt Pine - HotelyGovernors Lodge Resort Hotel: Ubytovanie v hoteloch Burnt Pine - HotelyGovernors Lodge Resort Hotel: Ubytovanie v hoteloch Burnt Pine - HotelyGovernors Lodge Resort Hotel: Ubytovanie v hoteloch Burnt Pine - HotelyGovernors Lodge Resort Hotel: Ubytovanie v hoteloch Burnt Pine - HotelyGovernors Lodge Resort Hotel: Ubytovanie v hoteloch Burnt Pine - HotelyGovernors Lodge Resort Hotel: Ubytovanie v hoteloch Burnt Pine - HotelyGovernors Lodge Resort Hotel: Ubytovanie v hoteloch Burnt Pine - HotelyGovernors Lodge Resort Hotel: Ubytovanie v hoteloch Burnt Pine - HotelyGovernors Lodge Resort Hotel: Ubytovanie v hoteloch Burnt Pine - HotelyGovernors Lodge Resort Hotel: Ubytovanie v hoteloch Burnt Pine - HotelyGovernors Lodge Resort Hotel: Ubytovanie v hoteloch Burnt Pine - Hotely
Názov:  Governors Lodge Resort Hotel
Ulice:  Queen Elizabeth Avenue
Mesto:  2899 Burnt Pine
Štát:  Norfolk
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
$144
85 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfrespthusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel Governors Resort sa nachádza uprostred krásnych subtropických záhrad a ponúka sebestačné ubytovanie so súkromným balkónom alebo patiom a satelitnou TV s plochou obrazovkou. Súčasťou ubytovacieho zariadenia je bazén, tenisový kurt a vírivka. Hotel Governors Lodge Resort sa nachádza len 2 km od letiska Norfolk Island. Vyhliadky Emily Bay a Mount Pitt sa nachádzajú necelých 10 minút jazdy od ubytovacieho zariadenia. Všetky ubytovacie jednotky majú dobre vybavenú kuchynku s mikrovlnnou rúrou a chladničkou. Niektoré jednotky majú aj masážnu vaňu. Ubytovacie zariadenie ponúka služby práčovne, služby autopožičovne a službu organizácie výletov. Priestor na grilovanie je ideálnym miestom na jedlo v uvoľnenej atmosfére. Reštaurácia Bailey’s podáva rozsiahle à la carte (výber z jedálneho lístka) menu, ktoré zahŕňa miestne produkty. Vonkajšia kaviareň ponúka miestne vypestovanú kávu Arabica a širokú škálu pív a vín.


Dôležité informácie

V prípade platby kreditnou kartou American Express alebo Diners Club si hotel účtuje poplatok vo výške 3 %. Pri platbe kartami Visa alebo MasterCard sa neúčtuje žiadny príplatok.

 
 
facebook g+ twitter