> > > Santa Barbara Beach & Golf Resort

Informácie o Santa Barbara Beach & Golf Resort

Víta Vás Santa Barbara Beach & Golf Resort na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Santa Barbara Beach & Golf Resort, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Santa Barbara Beach & Golf Resort, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Santa Barbara Beach & Golf Resort.
  • Santa Barbara Beach & Golf Resort

Santa Barbara Beach & Golf Resort: Ubytovanie v hoteloch - HotelySanta Barbara Beach & Golf Resort: Ubytovanie v hoteloch - HotelySanta Barbara Beach & Golf Resort: Ubytovanie v hoteloch - HotelySanta Barbara Beach & Golf Resort: Ubytovanie v hoteloch - HotelySanta Barbara Beach & Golf Resort: Ubytovanie v hoteloch - HotelySanta Barbara Beach & Golf Resort: Ubytovanie v hoteloch - HotelySanta Barbara Beach & Golf Resort: Ubytovanie v hoteloch - HotelySanta Barbara Beach & Golf Resort: Ubytovanie v hoteloch - HotelySanta Barbara Beach & Golf Resort: Ubytovanie v hoteloch - HotelySanta Barbara Beach & Golf Resort: Ubytovanie v hoteloch - HotelySanta Barbara Beach & Golf Resort: Ubytovanie v hoteloch - HotelySanta Barbara Beach & Golf Resort: Ubytovanie v hoteloch - HotelySanta Barbara Beach & Golf Resort: Ubytovanie v hoteloch - HotelySanta Barbara Beach & Golf Resort: Ubytovanie v hoteloch - HotelySanta Barbara Beach & Golf Resort: Ubytovanie v hoteloch - HotelySanta Barbara Beach & Golf Resort: Ubytovanie v hoteloch - HotelySanta Barbara Beach & Golf Resort: Ubytovanie v hoteloch - Hotely
Názov:  Santa Barbara Beach & Golf Resort
Ulice:  Santa Barbara Plantation, Porta Blancu
Mesto:  Willemstad
Štát:  
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
169 €
$183
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Tento hotel sa nachádza v meste Nieuwpoort, na ostrove Curaçao, na krásnom výbežku v Karibskom mori neďaleko zálivu Spanish Water Bay. Ponúka golfové ihrisko, kúpele a prístav. V rezorte Santa Barbara Beach & Golf sú vám k dispozícii 4 tenisové kurty, 3 vonkajšie bazény a plne vybavené fitnescentrum. V blízkom okolí sa môžete venovať šnorchlovaniu, potápaniu a ďalším vodným športom. Izby v rezorte Santa Barbara majú plazmovú TV, značkové toaletné potreby, chladničku a kávovar. V reštaurácii SHOR sa podávajú čerstvé morské plody. V rezorte Santa Barbara Beach & Golf nájdete tiež stredomorskú reštauráciu otvorenú na raňajky, obedy a večere. K dispozícii je vám aj bar pri bazéne a gril. Obchody a reštaurácie v centre mesta Willemstad sú vzdialené približne 25 minút jazdy.


Dôležité informácie

Pri registrácii sa vyžaduje doklad totožnosti s fotografiou a kreditná karta. Splnenie špeciálnych požiadaviek závisí od ich dostupnosti pri registrácii. Vyhovenie týmto špeciálnym požiadavkám nie je zaručené a môže byť za ne účtovaný príplatok.

 
 
facebook g+ twitter