> > > Hilton Curacao

Informácie o Hilton Curacao

Víta Vás Hilton Curacao na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hilton Curacao, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hilton Curacao, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hilton Curacao.
  • Hilton Curacao

Hilton Curacao: Ubytovanie v hoteloch - HotelyHilton Curacao: Ubytovanie v hoteloch - HotelyHilton Curacao: Ubytovanie v hoteloch - HotelyHilton Curacao: Ubytovanie v hoteloch - HotelyHilton Curacao: Ubytovanie v hoteloch - HotelyHilton Curacao: Ubytovanie v hoteloch - HotelyHilton Curacao: Ubytovanie v hoteloch - HotelyHilton Curacao: Ubytovanie v hoteloch - HotelyHilton Curacao: Ubytovanie v hoteloch - HotelyHilton Curacao: Ubytovanie v hoteloch - HotelyHilton Curacao: Ubytovanie v hoteloch - HotelyHilton Curacao: Ubytovanie v hoteloch - HotelyHilton Curacao: Ubytovanie v hoteloch - HotelyHilton Curacao: Ubytovanie v hoteloch - HotelyHilton Curacao: Ubytovanie v hoteloch - HotelyHilton Curacao: Ubytovanie v hoteloch - HotelyHilton Curacao: Ubytovanie v hoteloch - Hotely
Názov:  Hilton Curacao
Ulice:  John F Kennedy Boulevard
Mesto:  2133 Willemstad
Štát:  
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
165 €
$179
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Krátky opis

Tento hotel sa nachádza v meste Willemstad na ostrove Curacao a ponúka potápačské centrum priamo na mieste, okružné jazdy, 2 reštaurácie a 2 bary. Súčasťou hotela je aj kasíno, wellness centrum a 2 súkromné pláže s bielym pieskom. Počas pobytu v hoteli Hilton Curacao si priamo na mieste vyskúšajte potápanie, šnorchlovanie a kajakovanie. V hoteli môžete využiť službu požičovne automobilov a navštíviť obchod so suvenírmi. Relaxovať môžete v bazéne a posilňovni. Izby hotela Hilton Curacao majú vlastný balkón, z ktorého sa môžete pokochať výhľadom na ostrov alebo oceán. K dispozícii je vám budík, chladnička a LCD TV s plochou obrazovkou. Tento hotel sa nachádza hneď vedľa obchodného centra Curaçao v zátoke Piscaderabaai. Do historického centra mesta Willemstad sa dostanete autom len za 5 minút.


Dôležité informácie

Pri registrácii je potrebné predložiť preukaz totožnosti s fotografiou a kreditnú kartu. Splnenie všetkých špeciálnych požiadaviek závisí od aktuálnej obsadenosti v čase registrácie. Ich poskytnutie nie je zaručené a môže byť za ne účtovaný príplatok. Upozorňujeme, že v hoteli prebieha renovácia verejných priestorov, ako je vstupná hala a bar. Z uvedeného dôvodu môžete zaznamenať mierny ruch.

 
 
facebook g+ twitter