> > > Anantara Dhigu Maldives Resort

Informácie o Anantara Dhigu Maldives Resort

Víta Vás Anantara Dhigu Maldives Resort na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Anantara Dhigu Maldives Resort, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Anantara Dhigu Maldives Resort, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Anantara Dhigu Maldives Resort.
  • Anantara Dhigu Maldives Resort

Anantara Dhigu Maldives Resort: Ubytovanie v hoteloch - HotelyAnantara Dhigu Maldives Resort: Ubytovanie v hoteloch - HotelyAnantara Dhigu Maldives Resort: Ubytovanie v hoteloch - HotelyAnantara Dhigu Maldives Resort: Ubytovanie v hoteloch - HotelyAnantara Dhigu Maldives Resort: Ubytovanie v hoteloch - HotelyAnantara Dhigu Maldives Resort: Ubytovanie v hoteloch - HotelyAnantara Dhigu Maldives Resort: Ubytovanie v hoteloch - HotelyAnantara Dhigu Maldives Resort: Ubytovanie v hoteloch - HotelyAnantara Dhigu Maldives Resort: Ubytovanie v hoteloch - HotelyAnantara Dhigu Maldives Resort: Ubytovanie v hoteloch - HotelyAnantara Dhigu Maldives Resort: Ubytovanie v hoteloch - HotelyAnantara Dhigu Maldives Resort: Ubytovanie v hoteloch - HotelyAnantara Dhigu Maldives Resort: Ubytovanie v hoteloch - HotelyAnantara Dhigu Maldives Resort: Ubytovanie v hoteloch - HotelyAnantara Dhigu Maldives Resort: Ubytovanie v hoteloch - HotelyAnantara Dhigu Maldives Resort: Ubytovanie v hoteloch - HotelyAnantara Dhigu Maldives Resort: Ubytovanie v hoteloch - Hotely
Názov:  Anantara Dhigu Maldives Resort
Ulice:  Dhigufinolhu Island, PO Box 2014, South Male Atoll
Mesto:  08190 Gulhi
Štát:  
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
607 €
$639
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanoslhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Rezort Anantara Dhigu Maldives vám ponúka štýlovo zariadené vily na pláži a priamo nad vodnou hladinou na atole Južný Male. Navštívte potápačské centrum a školu surfovania. Počas pobytu sa môžete venovať plážovým aktivitám vrátane meditácie s inštruktorom a hodín jogy. Izby v rezorte Anantara Dhigu majú výhľad na oceán a sú vybavené TV s plochou obrazovkou s čínskymi televíznymi programami, DVD prehrávačom a MP3 prehrávačom. K dispozícii je aj kávovar na espresso, rýchlovarná kanvica a minibar. Každá izba má vaňu pre 2 osoby, bezplatné toaletné potreby a papuče. V izbách môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Hostia môžu vyskúšať aktivity ponúkané hotelovým centrom vodných športov alebo sa ponoriť do bazéna s nekonečným okrajom. V rezorte Anantara Dhigu Maldives nájdete aj fitnescentrum a knižnicu s internetovým kútikom. Personál na recepcii hovorí po čínsky a pomôže vám aj pri organizovaní dopravy. Rezort prijíma platby kartami Union Play. Medzi 6 možností stravovania v hoteli Anantara patria aj maldivské, talianske a thajské reštaurácie. V reštaurácii Fuddan Fusion Grill si vyberiete z pokrmov pripravených z čerstvých morských plodov a v bare Aqua pri bazéne z ponuky koktailov. K dispozícii sú aj čínske raňajky. Na medzinárodné letisko Male sa z rezortu Anantara Dhigu Maldives dostanete motorovým člnom za 35 minút. Za dopravu člnom sa účtuje príplatok.


Dôležité informácie

Upozorňujeme, že v hoteli je k dispozícii zadarmo 1 večera pre 2 ľudí za pobyt a 1 kúpeľný poukaz v hodnote 75 USD za osobu a pobyt. Táto ponuka platí pre pobyty do 19. decembra 2017. Na ostrov sa dostanete motorovým člnom a dopravu zabezpečí rezort. Služba dopravy je k dispozícii 24 hodín denne. Ak pricestujete o polnoci, prosím, rezervujte si ubytovanie už na danú noc, aby bolo možné zabezpečiť skorú registráciu. Upozorňujeme, že informácie o prílete a odlete je ubytovaciemu zariadeniu potrebné poskytnúť už pri rezervácii, najneskôr však 3 dni pred príchodom. Spôsob dopravy: rýchly motorový čln. Ceny zahŕňajú daň vo výške 23,2 % a servisný poplatok. Do 8. januára 2018: - dospelý od 13 rokov: 240,24 USD - dieťa do 13 rokov: 120,12 USD - dieťa do 7 rokov: zdarma Upozorňujeme, že pri platbách v hotovosti rezort akceptuje len platbu v USD. ======== Informácie o cene ubytovania s polpenziou a plnou penziou: • Vybrané položky z jedálneho lístka v reštauráciách sú Sea.Fire.Salt. (grilované jedlá a pokrmy z morských plodov), Terazzo (talianska kuchyňa), Baan Huraa (thajské jedlá) a Origami (japonské pokrmy). Namiesto menu si môžete zvoliť pokrmy à la carte za príplatok vo výške 35 USD na osobu. • Pokrmy Teppanyaki v reštaurácii Origami nie sú zahrnuté v ponuke stravovania. • Hostia môžu večerať aj v kaviarni Fushi, kde sa podávajú jedlá formou bufetu. • Večeru v reštaurácii Living Room je nutné rezervovať vopred. Rezervácia je možná v závislosti od aktuálnej obsadenosti. ===== Upozorňujeme, že aby bolo možné overiť platbu poskytnutými údajmi o karte, držiteľ karty musí tie isté údaje o karte predložiť pri príchode. Ak nie je možné poskytnúť údaje o tej istej karte, ubytovacie zariadenie bude vyžadovať tieto dokumenty: - riadne vyplnený formulár na autorizáciu kreditnej karty, - kópiu prednej a zadnej strany kreditnej karty, - kópiu cestovného pasu držiteľa kreditnej karty. Upozorňujeme, že 31. decembra 2017 sa v rezorte koná slávnostná večera s povinným poplatkom. Všetky poplatky sa platia priamo v hoteli. Ide o poplatky v tejto výške (podliehajú dani 23,2% a servisnému poplatku): - 430 USD za dospelú osobu. - za deti od 2 do 12 rokov sa platí 50% z poplatku za dospelého.

 
 
facebook g+ twitter