> > > Angsana Velavaru

Informácie o Angsana Velavaru

Víta Vás Angsana Velavaru na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Angsana Velavaru, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Angsana Velavaru, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Angsana Velavaru.
  • Angsana Velavaru

Angsana Velavaru: Ubytovanie v hoteloch - HotelyAngsana Velavaru: Ubytovanie v hoteloch - HotelyAngsana Velavaru: Ubytovanie v hoteloch - HotelyAngsana Velavaru: Ubytovanie v hoteloch - HotelyAngsana Velavaru: Ubytovanie v hoteloch - HotelyAngsana Velavaru: Ubytovanie v hoteloch - HotelyAngsana Velavaru: Ubytovanie v hoteloch - HotelyAngsana Velavaru: Ubytovanie v hoteloch - HotelyAngsana Velavaru: Ubytovanie v hoteloch - HotelyAngsana Velavaru: Ubytovanie v hoteloch - HotelyAngsana Velavaru: Ubytovanie v hoteloch - HotelyAngsana Velavaru: Ubytovanie v hoteloch - HotelyAngsana Velavaru: Ubytovanie v hoteloch - HotelyAngsana Velavaru: Ubytovanie v hoteloch - HotelyAngsana Velavaru: Ubytovanie v hoteloch - HotelyAngsana Velavaru: Ubytovanie v hoteloch - HotelyAngsana Velavaru: Ubytovanie v hoteloch - Hotely
Názov:  Angsana Velavaru
Ulice:  Velavaru Island, South Nilandhe Atoll
Mesto:  20050 Meedhoo
Štát:  
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
322 €
$349
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Rezort Angsana Velavaru vám ponúka 5 reštaurácií, súkromnú luxusnú pláž a vily nad vodou s vlastnými bazénmi na ostrove Velavaru (Korytnačí ostrov). Nachádza sa 40 minút letu hydroplánom z medzinárodného letiska Malé. Všetky vily na pevnine sú vybavené 32-palcovou káblovou TV s plochou obrazovkou s čínskymi kanálmi a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Všetky vily na vode sú postavené v blízkosti útesov. Majú 2 poschodia, sú priestranné a ku každej patrí vlastný bazén. V kúpeľni sú zdarma k dispozícii papuče a zubná kefka. Šéfkuchári v rezorte Angsana pripravujú širokú škálu jedál miestnej i medzinárodnej kuchyne, vrátane možnosti čínskych raňajok. Relaxujte pri procedúrach v ocenených kúpeľoch rezortu a vydajte sa na výlety spojené s pozorovaním delfínov, či na rybačku v tradičnej maldivskej loďke dhoni. Rezort prijíma platby kartami Union Pay.


Dôležité informácie

Upozorňujeme, že informácie o vašom prílete a odlete je potrebné rezortu poskytnúť počas rezervácie, najneskôr však 72 hodín pred príchodom. Prosím, informujte personál ubytovacieho zariadenia Angsana Velavaru vopred o predpokladanom čase svojho príchodu. Túto informáciu môžete uviesť počas rezervácie v časti Špeciálne požiadavky alebo môžete kontaktovať priamo ubytovacie zariadenie. Kontaktné údaje nájdete v potvrdení rezervácie. Rezort pre vás zabezpečí dopravu hydroplánom z medzinárodného letiska Malé. Cena spiatočnej dopravy je uvedená nižšie. Doprava je zabezpečená hydroplánom (počas denného svetla). Dieťa – 230 USD za spiatočnú cestu. Ak prichádzate po západe slnka, môžete využiť 20-minútový vnútroštátny let spoločnosťou Fly Me na vnútroštátne letisko Maamigili, z ktorého sa potom za 60 minút odveziete rýchlym motorovým člnom do rezortu. Ak ste si rezervovali ubytovanie s raňajkami, pri príchode môžete požiadať o ďalšie stravovanie. Typ stravovania musí byť počas celého pobytu rovnaký. Ak si želáte zmeniť typ stravovania, prosím, kontaktujte personál recepcie pri príchode. Príplatok za polpenziu (raňajky a večere): – za dospelého: 60 USD ++ za noc (podlieha dani 23,2 %), – za dieťa (4 – 11 rokov): 30 USD ++ za noc (podlieha dani 23,2 %). Príplatok za plnú penziu (raňajky, obed a večera): – za dospelého: 100 USD ++ za noc (podlieha dani 23,2 %), – za dieťa (4 – 11 rokov): 50 USD ++ za noc (podlieha dani 23,2 %). All inclusive: – za dospelého: 250 USD ++ za noc (podlieha dani 23,2 %), – za dieťa (4 – 11 rokov): 125 USD ++ za noc (podlieha dani 23,2%). Poplatky za ubytovanie či stravu ďalších dospelých alebo detí sa nepripočítavajú automaticky k celkovej sume a musia byť doplatené osobitne počas pobytu. Upozorňujeme, že v hoteli sa 28. a 29. januára 2017 koná slávnostná večera s povinným poplatkom. Všetky dodatočné poplatky je potrebné uhradiť priamo v ubytovacom zariadení. Výška poplatku: – za dospelého: 130 USD ++ (podlieha dani 23,2%), – za dieťa: 65 USD ++ (podlieha dani 23,2 %). Všetky príplatky sa platia priamo v ubytovacom zariadení. Informujte, prosím, ubytovacie zariadenie o menách svojich spolucestujúcich (podľa pasu) a o medzinárodných príletoch a odletoch, aby pre vás ubytovacie zariadenie mohlo zabezpečiť transfer hydroplánom do rezortu. Upozorňujeme, že tieto údaje bude ubytovacie zariadenie vyžadovať najmenej 3 dni pred príchodom, aby mohlo zabezpečiť čo najlepší spoj hydroplánom. Hostia sú pri registrácii povinní predložiť platný doklad totožnosti s fotografiou a kreditnú kartu. Upozorňujeme, že vyhovenie špeciálnym požiadavkám zavisí na dostupnosti a môžu sa na ne vzťahovať dodatočné poplatky. Prosím, informujte ubytovacie zariadenie Angsana Velavaru o predpokladanom čase Vášho príchodu vopred. Môžete na to použiť políčko Špeciálne požiadavky počas rezervácie alebo sa skontaktovať s ubytovacím zariadením priamo. Kontaktné údaje sú uvedené v potvrdení Vašej rezervácie.

 
 
facebook g+ twitter