Ázia > Libanon > Beirut > Le Royal Hotels - Beirut

Informácie o Le Royal Hotels - Beirut

Víta Vás Le Royal Hotels - Beirut na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Le Royal Hotels - Beirut, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Le Royal Hotels - Beirut, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Le Royal Hotels - Beirut.
  • Le Royal Hotels - Beirut

Le Royal Hotels - Beirut: Ubytovanie v hoteloch Beirut - HotelyLe Royal Hotels - Beirut: Ubytovanie v hoteloch Beirut - HotelyLe Royal Hotels - Beirut: Ubytovanie v hoteloch Beirut - HotelyLe Royal Hotels - Beirut: Ubytovanie v hoteloch Beirut - HotelyLe Royal Hotels - Beirut: Ubytovanie v hoteloch Beirut - HotelyLe Royal Hotels - Beirut: Ubytovanie v hoteloch Beirut - HotelyLe Royal Hotels - Beirut: Ubytovanie v hoteloch Beirut - HotelyLe Royal Hotels - Beirut: Ubytovanie v hoteloch Beirut - HotelyLe Royal Hotels - Beirut: Ubytovanie v hoteloch Beirut - HotelyLe Royal Hotels - Beirut: Ubytovanie v hoteloch Beirut - HotelyLe Royal Hotels - Beirut: Ubytovanie v hoteloch Beirut - HotelyLe Royal Hotels - Beirut: Ubytovanie v hoteloch Beirut - HotelyLe Royal Hotels - Beirut: Ubytovanie v hoteloch Beirut - HotelyLe Royal Hotels - Beirut: Ubytovanie v hoteloch Beirut - HotelyLe Royal Hotels - Beirut: Ubytovanie v hoteloch Beirut - HotelyLe Royal Hotels - Beirut: Ubytovanie v hoteloch Beirut - HotelyLe Royal Hotels - Beirut: Ubytovanie v hoteloch Beirut - Hotely
Názov:  Le Royal Hotels - Beirut
Ulice:  Beirut,High Way Road
Mesto:  Beirut
Štát:  Libanon
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
169 €
$180
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel Le Royal, situovaný na kopci, ponúka aquapark s rozlohou 5 akrov a rozsiahle wellness centrum, ktoré sa rozprestiera na troch poschodiach s výhľadom na Stredozemné more. V priestranných izbách je vám k dispozícii bezplatné pripojenie na internet a balkón, len 14 km od Bejrútu. Všetky izby sú vybavené satelitnou TV s plochou obrazovkou, videohrami a balkónom s panoramatickým výhľadom na more . K dispozícii je vám tiež kávovar, trezor a hudobný systém. V niektorých izbách je k dispozícii masážna vaňa. V reštaurácii Le Jardin du Royal sa podávajú pokrmy z morských plodov, ako aj jedlá talianskej a mexickej kuchyne. Francúzske špeciality sa podávajú spolu s klavírnym vystúpením naživo v reštaurácii Titanic. V reštaurácii Diwan Shahrayar je vám k dispozícii vystúpenie brušných tanečníc a arabské fare. V nočnom klube Ikebana sa konajú arabské zábavné večery. Na mieste sú vám k dispozícii tenisové a squashové kurty, krytý bazén a dobre vybavená posilňovňa. Vo wellness centre Royal vyskúšajte ošetrenie tváre a tela a relaxujte vo vnútorných a vonkajších vírivkách. Obchody s elegantným oblečením sa nachádzajú na ulici Kaslik, len 5 km od hotela. Lyžiarske stredisko Faraya je vzdialené 30 minút jazdy.


Dôležité informácie

Doprava medzi hotelom a medzinárodným letiskom Bejrút je vám k dispozícii na požiadanie a za poplatok. Ak máte záujem o bližšie informácie o tejto službe, po vytvorení rezervácie kontaktujte priamo hotel. Štátni príslušníci väčšiny krajín môžu získať vstupné víza vo forme pečiatky do cestovného pasu po prílete na letisku. Pred cestou si overte, či sa na vás vzťahuje vízová povinnosť. Všetky jednotky ponúkané na stránkach booking.com ponúkajú 180-stupňový výhľad na more, s výnimkou suity Executive Junior, z ktorej sa naskytá výhľad na Watergate aquapark. Ak ste ubytovaný v izbe Executive a suite Executive, môžete využiť raňajky servírované priamo v izbe a službu šťastná hodina. Jedno dieťa do 10 rokov je možné bezplatne ubytovať s rodičmi vo všetkých jednotkách. Cena za ubytovanie v suite zahŕňa jednu rozkladaciu pohovku pre tretiu osobu (dospelý) zdarma na lôžku iba základ Počas letných mesiacov: Hostia s rezerváciou ubytovania v suite majú k dispozícii 2 až 3 denné bezplatné vstupenky do aquaparku Watergate.

 
 
facebook g+ twitter