Ázia > Libanon > Beirut > Coral Beach Hotel And Resort Beirut

Informácie o Coral Beach Hotel And Resort Beirut

Víta Vás Coral Beach Hotel And Resort Beirut na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Coral Beach Hotel And Resort Beirut, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Coral Beach Hotel And Resort Beirut, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Coral Beach Hotel And Resort Beirut.
  • Coral Beach Hotel And Resort Beirut

Coral Beach Hotel And Resort Beirut: Ubytovanie v hoteloch Beirut - HotelyCoral Beach Hotel And Resort Beirut: Ubytovanie v hoteloch Beirut - HotelyCoral Beach Hotel And Resort Beirut: Ubytovanie v hoteloch Beirut - HotelyCoral Beach Hotel And Resort Beirut: Ubytovanie v hoteloch Beirut - HotelyCoral Beach Hotel And Resort Beirut: Ubytovanie v hoteloch Beirut - HotelyCoral Beach Hotel And Resort Beirut: Ubytovanie v hoteloch Beirut - HotelyCoral Beach Hotel And Resort Beirut: Ubytovanie v hoteloch Beirut - HotelyCoral Beach Hotel And Resort Beirut: Ubytovanie v hoteloch Beirut - HotelyCoral Beach Hotel And Resort Beirut: Ubytovanie v hoteloch Beirut - HotelyCoral Beach Hotel And Resort Beirut: Ubytovanie v hoteloch Beirut - HotelyCoral Beach Hotel And Resort Beirut: Ubytovanie v hoteloch Beirut - HotelyCoral Beach Hotel And Resort Beirut: Ubytovanie v hoteloch Beirut - HotelyCoral Beach Hotel And Resort Beirut: Ubytovanie v hoteloch Beirut - HotelyCoral Beach Hotel And Resort Beirut: Ubytovanie v hoteloch Beirut - HotelyCoral Beach Hotel And Resort Beirut: Ubytovanie v hoteloch Beirut - HotelyCoral Beach Hotel And Resort Beirut: Ubytovanie v hoteloch Beirut - HotelyCoral Beach Hotel And Resort Beirut: Ubytovanie v hoteloch Beirut - Hotely
Názov:  Coral Beach Hotel And Resort Beirut
Ulice:  Beach Road, Jnah Avenue
Mesto:  1103 Beirut
Štát:  Libanon
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
92 €
$100
 

 Tento text je dostupný také v: endeskplfresithusvrubgdatrnlelarzh

Krátky opis

Tento hotel sa nachádza 10 minút jazdy od medzinárodného letiska Rafíka Harírího a od centra Bejrútu. Svojim hosťom ponúka vonkajší bazén so slnečnou terasou a izby s čiastočným výhľadom na more. Všetky izby v hoteli Coral Beach majú okná od podlahy až k stropu a sú zariadené v jemných farbách s dreveným nábytkom. Sú vybavené satelitnou TV s plochou obrazovkou, minibarom a kávovarom. Niektoré izby majú balkón, zatiaľ čo suity ponúkajú priestor na posedenie. Všetky izby a apartmány majú bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Coral Beach Resort má reštauráciu, ktorá podáva sezónne rybacie špeciality. V à la carte reštaurácii Winter Garden si môžete vychutnať medzinárodnú kuchyňu.  Ľahké jedlá sú k dispozícii v reštaurácii a bare St. Trop. Hostia si môžu vychutnať opaľovanie na hotelovom ležadle alebo si zaplávať v bazéne. K dispozícii je aj sauna a masáže. Hostia môžu využiť aj fitnescentrum. Coral Beach Hotel And Resort Bejrút sa nachádza 6 km od Národného múzea a 5 minút jazdy od pláže Ramlet Al-Baida.


Dôležité informácie

Upozorňujeme, že hotel nepovoľuje donášku vlastného jedla alebo nápojov do hotelových izieb. Upozorňujeme, že bezplatný internet je k dispozícii pre jedného používateľa na izbu a pobyt. Pre ďalších používateľov je internet k dispozícii za príplatok.

 
 
facebook g+ twitter