Austrália > Austrália > Sydney > Astral Tower and Residences at The Star

Informácie o Astral Tower and Residences at The Star

Víta Vás Astral Tower and Residences at The Star na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Astral Tower and Residences at The Star, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Astral Tower and Residences at The Star, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Astral Tower and Residences at The Star.
  • Astral Tower and Residences at The Star

Astral Tower and Residences at The Star: Ubytovanie v hoteloch Sydney - HotelyAstral Tower and Residences at The Star: Ubytovanie v hoteloch Sydney - HotelyAstral Tower and Residences at The Star: Ubytovanie v hoteloch Sydney - HotelyAstral Tower and Residences at The Star: Ubytovanie v hoteloch Sydney - HotelyAstral Tower and Residences at The Star: Ubytovanie v hoteloch Sydney - HotelyAstral Tower and Residences at The Star: Ubytovanie v hoteloch Sydney - HotelyAstral Tower and Residences at The Star: Ubytovanie v hoteloch Sydney - HotelyAstral Tower and Residences at The Star: Ubytovanie v hoteloch Sydney - HotelyAstral Tower and Residences at The Star: Ubytovanie v hoteloch Sydney - HotelyAstral Tower and Residences at The Star: Ubytovanie v hoteloch Sydney - HotelyAstral Tower and Residences at The Star: Ubytovanie v hoteloch Sydney - HotelyAstral Tower and Residences at The Star: Ubytovanie v hoteloch Sydney - HotelyAstral Tower and Residences at The Star: Ubytovanie v hoteloch Sydney - HotelyAstral Tower and Residences at The Star: Ubytovanie v hoteloch Sydney - HotelyAstral Tower and Residences at The Star: Ubytovanie v hoteloch Sydney - HotelyAstral Tower and Residences at The Star: Ubytovanie v hoteloch Sydney - HotelyAstral Tower and Residences at The Star: Ubytovanie v hoteloch Sydney - Hotely
Názov:  Astral Tower and Residences at The Star
Ulice:  80 Pyrmont Street
Mesto:  2009 Sydney
Štát:  Austrália
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
$268
165 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Astral Tower and Residences sa nachádza v komplexe The Star Entertainment Complex, v prístave Darling Harbour, kúsok pešo od hlavnej obchodnej štvrte Sydney CBD. Ponúka luxusné ubytovanie, pričom väčšina izieb má panoramatický výhľad mesto. Komplex Star ponúka mnoho luxusných reštaurácií a barov, ktoré ulahodia každému. Patrí sem Balla, Black, Sokyo, Momofukum, Seiobo a The Century Ak uprednostňujete neformálne stravovanie, potom navštívte Fat Noodle. Bohaté raňajky sa podávajú v Harvest Buffet a počas pobytu je vám k dispozícii aj nepretržitá izbová služba. Astral Tower ponúka moderné hotelové izby a Astral Residences sa môže pochváliť 5-hviezdičkovou luxusnou suitou a suitami s 1, 2 a 3 spálňami, vlastným balkónom a kuchynkou. Nájdete tu tiež biznis centrum, parkovisko a klub zdravia s posilňovňou a saunou. Zaplávať si môžete vo vyhrievanom krytom / vonkajšom bazéne. Astral Residences at The Star sa nachádza 10 minút chôdze od čínskej štvrti a 15 minút od železničnej stanice Town Hall. Odtiaľto premávajú pravidelné spoje úzkokoľajnej železničky z hlavne stanice do komplexu The Star. Spred ubytovacieho zariadenia odchádzajú autobusy, ktoré vás do 20 minút dopravia k prístavu Circular Quay a Budove opery v Sydney.


Dôležité informácie

Upozorňujeme vstupná hala a izby v ubytovacom zariadení Astral Tower and Residences sú renovované. Každý deň od 6:00 do 18:00 môžete zaznamenať určitý hluk. Práce na renovácii by mali byť ukončené do 30. apríla 2017. Pri registrácii je potrebné predložiť platný preukaz totožnosti s fotografiou a kreditnú kartu. Upozorňujeme, že hotel vyžaduje predbežnú autorizáciu kreditnej karty vo výške celkovej ceny za ubytovanie plus rezerváciu bezpečnostnej zálohy na kreditnej karte vo výške 100 AUD za prípadné spôsobené škody. Upozorňujeme, že pri registrácii hotel neprijíma ani hotovosť, ani debetné karty. Upozorňujeme, že celkovú sumu za pobyt môžete zaplatiť kreditnou kartou, debetnou kartou, alebo hotovosťou. Ďalej upozorňujeme, že predbežná autorizácia na kreditnej karte môže zadržiavať danú sumu peňazí až do 10 pracovných dní (závisí to od finančnej inštitúcie, ktorá kartu vydala). Upozorňujeme, že v cene ubytovania Bed and Breakfast sú zahrnuté raňajky len pre 2 osoby. Ďalší hostia si musia za raňajky doplatiť príslušný poplatok. Upozorňujeme, alternatívne možnosti raňajok sú nasledovné: - raňajkový bufet v SOKYO za 38 AUD na osobu, - raňajkový bufet v Harvest Buffet za 38 AUD na osobu. Parkovanie s obsluhou je k dispozícii od nedele do štvrtka za poplatok 45 AUD a v piatok a sobotu za 55 AUD. Hostia sú pri registrácii povinní predložiť platný doklad totožnosti s fotografiou a kreditnú kartu. Upozorňujeme, že vyhovenie špeciálnym požiadavkám zavisí na dostupnosti a môžu sa na ne vzťahovať dodatočné poplatky. Prosím, informujte ubytovacie zariadenie Astral Tower and Residences at The Star o predpokladanom čase Vášho príchodu vopred. Môžete na to použiť políčko Špeciálne požiadavky počas rezervácie alebo sa skontaktovať s ubytovacím zariadením priamo. Kontaktné údaje sú uvedené v potvrdení Vašej rezervácie.

 
 
facebook g+ twitter