Informácie o Kenza

Víta Vás Kenza na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Kenza, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Kenza, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Kenza.
  • Kenza

Kenza: Ubytovanie v hoteloch Shanīnī - HotelyKenza: Ubytovanie v hoteloch Shanīnī - HotelyKenza: Ubytovanie v hoteloch Shanīnī - HotelyKenza: Ubytovanie v hoteloch Shanīnī - HotelyKenza: Ubytovanie v hoteloch Shanīnī - HotelyKenza: Ubytovanie v hoteloch Shanīnī - HotelyKenza: Ubytovanie v hoteloch Shanīnī - HotelyKenza: Ubytovanie v hoteloch Shanīnī - HotelyKenza: Ubytovanie v hoteloch Shanīnī - HotelyKenza: Ubytovanie v hoteloch Shanīnī - HotelyKenza: Ubytovanie v hoteloch Shanīnī - HotelyKenza: Ubytovanie v hoteloch Shanīnī - HotelyKenza: Ubytovanie v hoteloch Shanīnī - HotelyKenza: Ubytovanie v hoteloch Shanīnī - HotelyKenza: Ubytovanie v hoteloch Shanīnī - HotelyKenza: Ubytovanie v hoteloch Shanīnī - HotelyKenza: Ubytovanie v hoteloch Shanīnī - Hotely
Názov:  Kenza
Ulice:  Chenini Troglodytique
Mesto:  3222 Shanīnī
Štát:  Tunisko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
61 €
 

 Tento text je dostupný také v: endefresithusvrutrnlarzhja

Quick description

The Kenza Residence is located in the historical Tunisian village of Chenini, just 500 metres from the Sept Dormants Mosque. It offers accommodation in a collection of caves and a sun terrace. Each guest room at the Kenza is equipped with en-suite facilities. Guests can enjoy traditional Tunisian cuisine at the Kenza’s restaurant. There is also a bar, a souvenir shop and a 24-hour reception with a tour desk. The residence is 1 kilometre from the El Ogla Oasis and an ideal base for hiking expeditions through Dahar.

 
 
facebook g+ twitter