Ázia > Japonsko > Takayama > Hidatei Hanaougi

Informácie o Hidatei Hanaougi

Víta Vás Hidatei Hanaougi na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hidatei Hanaougi, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hidatei Hanaougi, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hidatei Hanaougi.
  • Hidatei Hanaougi

Hidatei Hanaougi: Ubytovanie v hoteloch Takayama - HotelyHidatei Hanaougi: Ubytovanie v hoteloch Takayama - HotelyHidatei Hanaougi: Ubytovanie v hoteloch Takayama - HotelyHidatei Hanaougi: Ubytovanie v hoteloch Takayama - HotelyHidatei Hanaougi: Ubytovanie v hoteloch Takayama - HotelyHidatei Hanaougi: Ubytovanie v hoteloch Takayama - HotelyHidatei Hanaougi: Ubytovanie v hoteloch Takayama - HotelyHidatei Hanaougi: Ubytovanie v hoteloch Takayama - HotelyHidatei Hanaougi: Ubytovanie v hoteloch Takayama - HotelyHidatei Hanaougi: Ubytovanie v hoteloch Takayama - HotelyHidatei Hanaougi: Ubytovanie v hoteloch Takayama - HotelyHidatei Hanaougi: Ubytovanie v hoteloch Takayama - HotelyHidatei Hanaougi: Ubytovanie v hoteloch Takayama - HotelyHidatei Hanaougi: Ubytovanie v hoteloch Takayama - HotelyHidatei Hanaougi: Ubytovanie v hoteloch Takayama - HotelyHidatei Hanaougi: Ubytovanie v hoteloch Takayama - HotelyHidatei Hanaougi: Ubytovanie v hoteloch Takayama - Hotely
Názov:  Hidatei Hanaougi
Ulice:  Honobu-machi 411-1
Mesto:  506-0003 Takayama
Štát:  Japonsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
¥45360
372 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Dôležité informácie

Ak si prajete večerať v tomto ubytovaní, je potrebné zaregistrovať sa najneskôr do 18:00. Hosťom, ktorí sa zaregistrujú neskôr, nemôže byť večera garantovaná a poplatok za ňu je nevratný.

 
 
facebook g+ twitter