Európa > Nemecko > Berlín kraj > Berlín okres > Berlín > Eurostars Berlin

Informácie o Eurostars Berlin

Víta Vás Eurostars Berlin na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Eurostars Berlin, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Eurostars Berlin, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Eurostars Berlin.
  • Eurostars Berlin

Eurostars Berlin: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelyEurostars Berlin: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelyEurostars Berlin: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelyEurostars Berlin: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelyEurostars Berlin: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelyEurostars Berlin: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelyEurostars Berlin: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelyEurostars Berlin: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelyEurostars Berlin: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelyEurostars Berlin: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelyEurostars Berlin: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelyEurostars Berlin: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelyEurostars Berlin: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelyEurostars Berlin: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelyEurostars Berlin: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelyEurostars Berlin: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelyEurostars Berlin: Ubytovanie v hoteloch Berlín - Hotely
Názov:  Eurostars Berlin
Ulice:  Friedrichstr. 99
Mesto:  10117 Berlin
Okres:  Berlín okres
Kraj:  Berlín kraj
Štát:  Nemecko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
89 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Tento luxusný hotel ponúka wellness centrum s krytým bazénom na najvyššom poschodí, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a vynikajúcu medzinárodnú kuchyňu. Stojí na berlínskej historickej nákupnej ulici Friedrichstrasse. Hotel ponúka štýlové izby a suity s TV s plochou obrazovkou, príslušenstvom na prípravu čaju/kávy a elegantnými drevenými podlahami. Vo všetkých kúpeľniach nájdete výber toaletných potrieb. Súčasťou hotelového wellness centra je aj moderné fitness centrum a sauna. Krytý bazén môžete využívať počas celej doby svojho pobytu. V hotelovej à la carte reštaurácii sa podávajú jedlá kreatívnej medzinárodnej kuchyne. Každý deň začína bohatými raňajkami formou bufetu. Stanica metra a železničná stanica vlakov S-Bahn Friedrichstrasse je vzdialená len 250 metrov. Na požiadanie môžete využiť podzemnú hotelovú garáž.

 
 
facebook g+ twitter