Európa > Nemecko > Berlín kraj > Berlín okres > Berlín > Steigenberger Hotel Berlin

Informácie o Steigenberger Hotel Berlin

Víta Vás Steigenberger Hotel Berlin na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Steigenberger Hotel Berlin, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Steigenberger Hotel Berlin, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Steigenberger Hotel Berlin.
  • Steigenberger Hotel Berlin

Steigenberger Hotel Berlin: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelySteigenberger Hotel Berlin: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelySteigenberger Hotel Berlin: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelySteigenberger Hotel Berlin: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelySteigenberger Hotel Berlin: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelySteigenberger Hotel Berlin: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelySteigenberger Hotel Berlin: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelySteigenberger Hotel Berlin: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelySteigenberger Hotel Berlin: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelySteigenberger Hotel Berlin: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelySteigenberger Hotel Berlin: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelySteigenberger Hotel Berlin: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelySteigenberger Hotel Berlin: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelySteigenberger Hotel Berlin: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelySteigenberger Hotel Berlin: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelySteigenberger Hotel Berlin: Ubytovanie v hoteloch Berlín - HotelySteigenberger Hotel Berlin: Ubytovanie v hoteloch Berlín - Hotely
Názov:  Steigenberger Hotel Berlin
Ulice:  Los-Angeles-Platz 1
Mesto:  10789 Berlin
Okres:  Berlín okres
Kraj:  Berlín kraj
Štát:  Nemecko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
115 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel Steigenberger sa nachádza len 200 metrov od nákupnej ulice Kurfürstendamm v Berlíne a ponúka kúpele s bazénom, 2 reštaurácie à la carte a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Je to o ekologický hotel s využitím energie bez emisií uhlíka. Steigenberger Hotel Berlin bol zrekonštruovaný v roku 2010 a ponúka priestranné klimatizované izby a suity s TV s plochou obrazovkou, príslušenstvom na prípravu čaju a kávy a veľkým pracovným stolom. V interiéri hotela boli použité organické materiály. V hotelovej reštaurácii Berliner Stube sa podávajú autentické miestne špeciality. V reštaurácii Destille sa zase podávajú ľahké medzinárodné jedlá. Ocenené koktaily môžete ochutnať v piano bare. Priestranné hotelové kúpele ponúkajú vyhrievaný krytý bazén, salón krásy a masáže. K dispozícii je tiež požičovňa bicyklov.

 
 
facebook g+ twitter