Európa > Čierna Hora > Budva > Hotel Slovenska Plaža

Informácie o Hotel Slovenska Plaža

Víta Vás Hotel Slovenska Plaža na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Slovenska Plaža, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Slovenska Plaža, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Slovenska Plaža.
  • Hotel Slovenska Plaža

Hotel Slovenska Plaža: Ubytovanie v hoteloch Budva - HotelyHotel Slovenska Plaža: Ubytovanie v hoteloch Budva - HotelyHotel Slovenska Plaža: Ubytovanie v hoteloch Budva - HotelyHotel Slovenska Plaža: Ubytovanie v hoteloch Budva - HotelyHotel Slovenska Plaža: Ubytovanie v hoteloch Budva - HotelyHotel Slovenska Plaža: Ubytovanie v hoteloch Budva - HotelyHotel Slovenska Plaža: Ubytovanie v hoteloch Budva - HotelyHotel Slovenska Plaža: Ubytovanie v hoteloch Budva - HotelyHotel Slovenska Plaža: Ubytovanie v hoteloch Budva - HotelyHotel Slovenska Plaža: Ubytovanie v hoteloch Budva - HotelyHotel Slovenska Plaža: Ubytovanie v hoteloch Budva - HotelyHotel Slovenska Plaža: Ubytovanie v hoteloch Budva - HotelyHotel Slovenska Plaža: Ubytovanie v hoteloch Budva - HotelyHotel Slovenska Plaža: Ubytovanie v hoteloch Budva - HotelyHotel Slovenska Plaža: Ubytovanie v hoteloch Budva - HotelyHotel Slovenska Plaža: Ubytovanie v hoteloch Budva - HotelyHotel Slovenska Plaža: Ubytovanie v hoteloch Budva - Hotely
Názov:  Hotel Slovenska Plaža
Ulice:  Trg Slobode 1
Mesto:  85310 Budva
Štát:  Čierna Hora
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel Slovenska Plaza je turistickou dedinkou v stredomorskom štýle a nachádza sa v meste Budva, priamo na pobreží Jadranského mora. Ponúka vonkajšie bazény a tenisové kurty. Krátka prechádzka cez park vás po 50-tich metroch dovedie na pláž. Vo verejných priestoroch môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Všetky hotelové izby sú klimatizované a majú káblovú TV, chladničku, pracovný stôl a vlastnú kúpeľňu so sušičom vlasov. Suity majú navyše oddelený obývací priestor a niektoré ponúkajú aj balkón. Wi-Fi pripojenie na internet na izbách je k dispozícii za príplatok. Hotel Slovenska Plaza má niekoľko reštaurácií a barov vrátane baru Aperitif, ktorý každé ráno ponúka kávu a pečivo. V reštaurácii Pjaca môžete tiež ochutnať pokrmy z rýb a darov mora. V lete sa v tomto turistickom letovisku konajú rôzne festivaly a podujatia. Môžete sa zúčastniť hodín aerobiku, brušných tancov a deti sa môžu zahrať na veľkom detskom ihrisku. Zatancovať si môžete na hodinách salsy a zumby alebo relaxovať pri cvičeniach jogy a pilatesu. Hotel sa nachádza 10 minút chôdze od historického centra mesta Budva, zatiaľ čo pláž Mogren je vzdialená 20 minút jazdy autom.

 
 
facebook g+ twitter