Európa > Nemecko > Porýnie-Falcko > Trier okres > Trier > Vienna House Easy Trier

Informácie o Vienna House Easy Trier

Víta Vás Vienna House Easy Trier na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Vienna House Easy Trier, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Vienna House Easy Trier, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Vienna House Easy Trier.
  • Vienna House Easy Trier

Vienna House Easy Trier: Ubytovanie v hoteloch Trier - HotelyVienna House Easy Trier: Ubytovanie v hoteloch Trier - HotelyVienna House Easy Trier: Ubytovanie v hoteloch Trier - HotelyVienna House Easy Trier: Ubytovanie v hoteloch Trier - HotelyVienna House Easy Trier: Ubytovanie v hoteloch Trier - HotelyVienna House Easy Trier: Ubytovanie v hoteloch Trier - HotelyVienna House Easy Trier: Ubytovanie v hoteloch Trier - HotelyVienna House Easy Trier: Ubytovanie v hoteloch Trier - HotelyVienna House Easy Trier: Ubytovanie v hoteloch Trier - HotelyVienna House Easy Trier: Ubytovanie v hoteloch Trier - HotelyVienna House Easy Trier: Ubytovanie v hoteloch Trier - HotelyVienna House Easy Trier: Ubytovanie v hoteloch Trier - HotelyVienna House Easy Trier: Ubytovanie v hoteloch Trier - HotelyVienna House Easy Trier: Ubytovanie v hoteloch Trier - HotelyVienna House Easy Trier: Ubytovanie v hoteloch Trier - HotelyVienna House Easy Trier: Ubytovanie v hoteloch Trier - HotelyVienna House Easy Trier: Ubytovanie v hoteloch Trier - Hotely
Názov:  Vienna House Easy Trier
Ulice:  Metzer Allee 6
Mesto:  54295 Trier
Okres:  Trier okres
Kraj:  Porýnie-Falcko
Štát:  Nemecko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
53 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Krátky opis

Tento 4-hviezdičkový hotel sa nachádza 10 minút chôdze južne od centra mesta Trier a neďaleko všetkých historických rímskych pamiatok. Ponúka vám priestranné izby, modernú kuchyňu a garážové parkovisko. Všetky izby v hoteli Arcadia Trier sú elegantne zariadené. V každej z nich je vám k dispozícii klimatizácia, satelitná TV a Wi-Fi pripojenie na internet. Každý deň sú tu pre vás pripravené raňajky formou bufetu. V reštaurácii Forum a v bistre Da Vinum sa podávajú sezónne jedlá. V lobby bare môžete ochutnať miestne vína pochádzajúce z oblasti Moselle. Hotel Arcadia Trier je situovaný pár minút chôdze od rímskeho amfiteátra a od termálnych kúpeľov Kaiserthermen. Neďaleko hotela Arcadia nájdete veľa autobusových zastávok. Za 12 minút prídete pešo na železničnú stanicu Trier Süd. Do podzemného parkoviska hotela Arcadia sa dostanete priamo z izieb.

 
 
facebook g+ twitter