Európa > Švajčiarsko > Bazilej-mesto > Bazilej > Bazilej > Steinenschanze Stadthotel

Informácie o Steinenschanze Stadthotel

Víta Vás Steinenschanze Stadthotel na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Steinenschanze Stadthotel, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Steinenschanze Stadthotel, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Steinenschanze Stadthotel.
  • Steinenschanze Stadthotel

Steinenschanze Stadthotel: Ubytovanie v hoteloch Bazilej - HotelySteinenschanze Stadthotel: Ubytovanie v hoteloch Bazilej - HotelySteinenschanze Stadthotel: Ubytovanie v hoteloch Bazilej - HotelySteinenschanze Stadthotel: Ubytovanie v hoteloch Bazilej - HotelySteinenschanze Stadthotel: Ubytovanie v hoteloch Bazilej - HotelySteinenschanze Stadthotel: Ubytovanie v hoteloch Bazilej - HotelySteinenschanze Stadthotel: Ubytovanie v hoteloch Bazilej - HotelySteinenschanze Stadthotel: Ubytovanie v hoteloch Bazilej - HotelySteinenschanze Stadthotel: Ubytovanie v hoteloch Bazilej - HotelySteinenschanze Stadthotel: Ubytovanie v hoteloch Bazilej - HotelySteinenschanze Stadthotel: Ubytovanie v hoteloch Bazilej - HotelySteinenschanze Stadthotel: Ubytovanie v hoteloch Bazilej - HotelySteinenschanze Stadthotel: Ubytovanie v hoteloch Bazilej - HotelySteinenschanze Stadthotel: Ubytovanie v hoteloch Bazilej - HotelySteinenschanze Stadthotel: Ubytovanie v hoteloch Bazilej - HotelySteinenschanze Stadthotel: Ubytovanie v hoteloch Bazilej - HotelySteinenschanze Stadthotel: Ubytovanie v hoteloch Bazilej - Hotely
Názov:  Steinenschanze Stadthotel
Ulice:  Steinengraben 69
Mesto:  4051 Basel
Okres:  Bazilej
Kraj:  Bazilej-mesto
Štát:  Švajčiarsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
108 Fr.
105 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel Steinenschanze je vzdialený necelých 5 minút chôdze od centra mesta Bazilej a od univerzity, v blízkosti historických budov a starého mesta. Hotel ponúka kombináciu sviežich a príjemných farieb s pohodlím a funkčnosťou. Recepcia je otvorená nepretržite. Hostia môžu začať svoj deň bohatými raňajkami formou bufetu alebo si odpočinúť v záhrade. Do kongresového centra v Bazileji sa električkou dostanete za 10 minút. Verejná doprava je v deň príchodu zadarmo. Autobusom číslo 50 sa dostanete z letiska na hlavnú železničnú stanicu a zo železničnej stanice premáva k hotelu autobus číslo 30.

 
 
facebook g+ twitter