Európa > Nórsko > Dalen > Dalen Hotel

Informácie o Dalen Hotel

Víta Vás Dalen Hotel na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Dalen Hotel, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Dalen Hotel, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Dalen Hotel.
  • Dalen Hotel

Dalen Hotel: Ubytovanie v hoteloch Dalen - HotelyDalen Hotel: Ubytovanie v hoteloch Dalen - HotelyDalen Hotel: Ubytovanie v hoteloch Dalen - HotelyDalen Hotel: Ubytovanie v hoteloch Dalen - HotelyDalen Hotel: Ubytovanie v hoteloch Dalen - HotelyDalen Hotel: Ubytovanie v hoteloch Dalen - HotelyDalen Hotel: Ubytovanie v hoteloch Dalen - HotelyDalen Hotel: Ubytovanie v hoteloch Dalen - HotelyDalen Hotel: Ubytovanie v hoteloch Dalen - HotelyDalen Hotel: Ubytovanie v hoteloch Dalen - HotelyDalen Hotel: Ubytovanie v hoteloch Dalen - HotelyDalen Hotel: Ubytovanie v hoteloch Dalen - HotelyDalen Hotel: Ubytovanie v hoteloch Dalen - HotelyDalen Hotel: Ubytovanie v hoteloch Dalen - HotelyDalen Hotel: Ubytovanie v hoteloch Dalen - HotelyDalen Hotel: Ubytovanie v hoteloch Dalen - HotelyDalen Hotel: Ubytovanie v hoteloch Dalen - Hotely
Názov:  Dalen Hotel
Ulice:  Dalen
Mesto:  3880 Dalen
Štát:  Nórsko
 

 Tento text je dostupný také v: endefresitsvrubgdanofitrnlarzh

Quick description

Originally built in 1894, Dalen Hotel is situated close to the peaceful shores of the Telemark Canal and Lake Bandak. It offers free WiFi internet and free private parking. Dalen Hotel’s rooms have a private bathroom with heated floors or shared bathroom facilities. Some rooms have a balcony with garden views. Facilities at Hotel Dalen include a terrace and a piano bar. Guest can also borrow 2 small rowing boats or play croquet in the garden.

 
 
facebook g+ twitter