Európa > Nórsko > Son > Son Spa

Informácie o Son Spa

Víta Vás Son Spa na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Son Spa, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Son Spa, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Son Spa.
  • Son Spa

Son Spa: Ubytovanie v hoteloch Son - HotelySon Spa: Ubytovanie v hoteloch Son - HotelySon Spa: Ubytovanie v hoteloch Son - HotelySon Spa: Ubytovanie v hoteloch Son - HotelySon Spa: Ubytovanie v hoteloch Son - HotelySon Spa: Ubytovanie v hoteloch Son - HotelySon Spa: Ubytovanie v hoteloch Son - HotelySon Spa: Ubytovanie v hoteloch Son - HotelySon Spa: Ubytovanie v hoteloch Son - HotelySon Spa: Ubytovanie v hoteloch Son - HotelySon Spa: Ubytovanie v hoteloch Son - HotelySon Spa: Ubytovanie v hoteloch Son - HotelySon Spa: Ubytovanie v hoteloch Son - HotelySon Spa: Ubytovanie v hoteloch Son - HotelySon Spa: Ubytovanie v hoteloch Son - HotelySon Spa: Ubytovanie v hoteloch Son - HotelySon Spa: Ubytovanie v hoteloch Son - Hotely
Názov:  Son Spa
Ulice:  Hollandveien 30
Mesto:  1555 Son
Štát:  Nórsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1305 kr
125 €
 

 Tento text je dostupný také v: endeplfresptitsvrudanofitrnlarzh

Quick description

One of Norway's most spectacular spa resorts opened in November 2008. On a seaside location, with its own marina and beach, just 500 meters from the centre of Son, is Son Spa. The striking spa area is located on 2 floors, with a total size of 2000 m². Several dining alternatives provide variation and for late night drinks, visit the Cocktail Lounge or the Lobby Bar. All spacious rooms and suites provide wonderful ocean views. Slip into a soft bathrobe and watch TV, or use the internet connection and work area provided to finish off the days tasks. Son Spa offers guests complimentary breakfast.

 
 
facebook g+ twitter