Európa > Anglie > Londyn > Grange St Paul's Hotel

Informácie o Grange St Paul's Hotel

Víta Vás Grange St Paul's Hotel na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Grange St Paul's Hotel, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Grange St Paul's Hotel, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Grange St Paul's Hotel.
  • Grange St Paul's Hotel

Grange St Paul's Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyGrange St Paul's Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyGrange St Paul's Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyGrange St Paul's Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyGrange St Paul's Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyGrange St Paul's Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyGrange St Paul's Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyGrange St Paul's Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyGrange St Paul's Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyGrange St Paul's Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyGrange St Paul's Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyGrange St Paul's Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyGrange St Paul's Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyGrange St Paul's Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyGrange St Paul's Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyGrange St Paul's Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyGrange St Paul's Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - Hotely
Názov:  Grange St Paul's Hotel
Ulice:  10 Godliman Street
Mesto:  EC4V 5AJ London
Štát:  Anglie
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
160 €
£137
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofihrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Päťhviezdičkový Grange St Paul´s Hotel sa nachádza vedľa Katedrály svätého Pavla v londýnskej obchodnej štvrti a môže sa pochváliť úžasným preskleným átriom so 4 reštauráciami. Má fantastický bazén a luxusné izby s dokovacou stanicou na iPod. Každá elegantná izba v Grange St Paul´s Hotel má luxusnú kúpeľňu s masážnou sprchou, so značkovými toaletnými potrebami a sušičmi na vlasy. Izby sú vybavené TV s plochou obrazovkou so satelitným príjmom, k dispozícii sú aj župany, papuče a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Reštaurácia Novello s výhľadom do vstupnej haly sa nachádza na prvom poschodí a ponúka širokú škálu jedál á la carte alebo výber z menu. V reštaurácii Benihana sa podávajú gurmánske jedlá z grilu v japonskom štýle. Wellness a fitness klub ponúka kompletne vybavenú posilňovňu s TV, osobnými trénermi a hodinami fitness. Kúpele ponúkajú množstvo luxusných procedúr, hostia môžu relaxovať v saune aj vo vírivke. Dve poschodia hotela zaberajú konferenčné miestnosti a biznis centrum s dvoma osobnými počítačmi, tlačiarňou a faxom, ktoré sú určené pre hostí na služobnej ceste. Stanica metra St Paul´s a londýnska burza sú od hotela vzdialené 5 minút chôdze. Nákupné centrum One New Change je vzdialené 4 minúty chôdze a divadlo Shakespeare´s Globe 11 minút chôdze od hotela.


Dôležité informácie

Grange St Paul´s Hotel ponúka za príplatok tieto transfery: - Letisko Heathrow T1 až T4: doprava z letiska 79 GBP/doprava na letisko 69 GBP, - Letisko Heathrow T5: doprava z letiska 89 GBP/doprava na letisko 79 GBP, - Letisko City: doprava z letiska 50 GBP/doprava na letisko 40 GBP, - Letiská Gatwick, Luton a Stansted: doprava z letiska 100 GBP/doprava na letisko 90 GBP. Uvedené ceny sú za limuzíny. Väčšie autá sú k dispozícii za extra príplatok. Deti môžu využívať plavecký bazén v nasledujúcich časoch: Pondelok – piatok: od 9:30 do 11:30 a od 14:30 do 16:30. Soboty, nedele a štátne sviatky - celý deň. Upozorňujeme hostí, že bar Sky je k dispozícii len na súkromný ​​prenájom. V prípade, že bar nebol rezervovaný, bude otvorený pre hotelových hostí.

 
 
facebook g+ twitter