Európa > Anglie > Londyn > The Kensington Hotel

Informácie o The Kensington Hotel

Víta Vás The Kensington Hotel na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte The Kensington Hotel, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre The Kensington Hotel, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre The Kensington Hotel.
  • The Kensington Hotel

The Kensington Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyThe Kensington Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyThe Kensington Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyThe Kensington Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyThe Kensington Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyThe Kensington Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyThe Kensington Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyThe Kensington Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyThe Kensington Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyThe Kensington Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyThe Kensington Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyThe Kensington Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyThe Kensington Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyThe Kensington Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyThe Kensington Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyThe Kensington Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyThe Kensington Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - Hotely
Názov:  The Kensington Hotel
Ulice:  109-113 Queen's Gate
Mesto:  SW7 5LR London
Štát:  Anglie
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
228 €
£199
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofihrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Luxusný hotel Kensington sa nachádza v centre štvrte South Kensington v Londýne, 20 minút pešo od obchodných domov Harrods, Harvey Nichols a koncertnej sály Royal Albert Hall. Do Prírodovedného múzea a múzea Viktórie a Alberta prídete odtiaľto peši za 5 minút. Ako hoteloví hostia si môžete zacvičiť vo veľmi modernom fitnescentre. V každej izbe máte k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, luxusnú posteľnú bielizeň a veľkú TV s plochou obrazovkou. Nechýba ani súkromná kúpeľňa (priamo v izbe). Reštaurácia s barom The Town House má nádhernú obývaciu časť s dobovými salónikmi. Snúbi v sebe tradičný a moderný štýl a je ideálnym miestom na popoludňajší čaj, obedy alebo večere. Stanica metra South Kensington je vzdialená iba 450 metrov a ponúka priame spojenie do centra štvrte West End a na Letisko Heathrow.


Dôležité informácie

Upozorňujeme, že do izieb Superior nie je možné umiestniť prístelky alebo detské postieľky. Wi-Fi pripojenie na internet je k dispozícii vo všetkých izbách a v niektorých verejných priestoroch. Na rezervácie 9 a viac izieb sa vzťahujú odlišné podmienky a dodatočné poplatky.

 
 
facebook g+ twitter