Európa > Poľsko > Varšava > Globetrotter Hostel

Informácie o Globetrotter Hostel

Vítame Vás na stránke Globetrotter Hostel na našom rezervačnom serveri PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom penziónu Globetrotter Hostel, o vybaveniu, cenách a zaujímavostiach v okolí objektu. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje penzióna Globetrotter Hostel, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár.
  • Globetrotter Hostel

Globetrotter Hostel: Ubytovanie v penziónoch Varšava - PenzionyGlobetrotter Hostel: Ubytovanie v penziónoch Varšava - PenzionyGlobetrotter Hostel: Ubytovanie v penziónoch Varšava - PenzionyGlobetrotter Hostel: Ubytovanie v penziónoch Varšava - PenzionyGlobetrotter Hostel: Ubytovanie v penziónoch Varšava - PenzionyGlobetrotter Hostel: Ubytovanie v penziónoch Varšava - PenzionyGlobetrotter Hostel: Ubytovanie v penziónoch Varšava - PenzionyGlobetrotter Hostel: Ubytovanie v penziónoch Varšava - PenzionyGlobetrotter Hostel: Ubytovanie v penziónoch Varšava - PenzionyGlobetrotter Hostel: Ubytovanie v penziónoch Varšava - PenzionyGlobetrotter Hostel: Ubytovanie v penziónoch Varšava - PenzionyGlobetrotter Hostel: Ubytovanie v penziónoch Varšava - PenzionyGlobetrotter Hostel: Ubytovanie v penziónoch Varšava - PenzionyGlobetrotter Hostel: Ubytovanie v penziónoch Varšava - PenzionyGlobetrotter Hostel: Ubytovanie v penziónoch Varšava - PenzionyGlobetrotter Hostel: Ubytovanie v penziónoch Varšava - PenzionyGlobetrotter Hostel: Ubytovanie v penziónoch Varšava - Penziony
Názov:  Globetrotter Hostel
Ulice:  Al. Wyzwolenia 10/127
Mesto:  00-570 Warsaw
Štát:  Poľsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
26 zł
6 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Dôležité informácie

Prosím, informujte ubytovacie zariadenie Globetrotter Hostel o predpokladanom čase Vášho príchodu vopred. Môžete na to použiť políčko Špeciálne požiadavky počas rezervácie alebo sa skontaktovať s ubytovacím zariadením priamo. Kontaktné údaje sú uvedené v potvrdení Vašej rezervácie.

 
 
facebook g+ twitter