Informácie o Plonerhof

Vítame Vás na stránke Plonerhof na našom rezervačnom serveri PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom penziónu Plonerhof, o vybaveniu, cenách a zaujímavostiach v okolí objektu. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje penzióna Plonerhof, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár.
  • Plonerhof

Plonerhof: Ubytovanie v penziónoch Hopfgarten in Defereggen - PenzionyPlonerhof: Ubytovanie v penziónoch Hopfgarten in Defereggen - PenzionyPlonerhof: Ubytovanie v penziónoch Hopfgarten in Defereggen - PenzionyPlonerhof: Ubytovanie v penziónoch Hopfgarten in Defereggen - PenzionyPlonerhof: Ubytovanie v penziónoch Hopfgarten in Defereggen - PenzionyPlonerhof: Ubytovanie v penziónoch Hopfgarten in Defereggen - PenzionyPlonerhof: Ubytovanie v penziónoch Hopfgarten in Defereggen - PenzionyPlonerhof: Ubytovanie v penziónoch Hopfgarten in Defereggen - PenzionyPlonerhof: Ubytovanie v penziónoch Hopfgarten in Defereggen - PenzionyPlonerhof: Ubytovanie v penziónoch Hopfgarten in Defereggen - PenzionyPlonerhof: Ubytovanie v penziónoch Hopfgarten in Defereggen - PenzionyPlonerhof: Ubytovanie v penziónoch Hopfgarten in Defereggen - PenzionyPlonerhof: Ubytovanie v penziónoch Hopfgarten in Defereggen - PenzionyPlonerhof: Ubytovanie v penziónoch Hopfgarten in Defereggen - PenzionyPlonerhof: Ubytovanie v penziónoch Hopfgarten in Defereggen - PenzionyPlonerhof: Ubytovanie v penziónoch Hopfgarten in Defereggen - PenzionyPlonerhof: Ubytovanie v penziónoch Hopfgarten in Defereggen - Penziony
Názov:  Plonerhof
Ulice:  Plon 4
Mesto:  9961 Hopfgarten in Defereggen
Okres:  Lienz okres
Kraj:  Tirolsko
Štát:  Rakúsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
80 €
 

 Tento text je dostupný také v: endefresitrunlarzh

Quick description

Enjoying a picturesque location on a hill in the Defereggen Valley, Plonerhof is surrounded by high mountains and lush meadows. It features a small farmer’s museum and free Wi-Fi. Every accommodation has a balcony and a fully equipped kitchen with kitchenware, a dishwasher, a dining area and a washing machine. Each living room has a sofa bed and cable TV. The Plonerhof`s terrace provides barbecue facilities which are at guests’ disposal in nice weather. A children’s playground with a ping-pong table is also on site. Fresh milk and eggs from the farm as well as homemade jams are available. A free ski bus can be found 300 metres from the Plonerhof, taking guests to Brunnalm cable car station. There is also a free ski bus to the ski regions of Grossglockner Mountain – Kals and Matrei. A ski storage room is available for guests. In summer guests can rent bicycles on site or explore the area’s hiking trails.

 
 
facebook g+ twitter