Informácie o Payrhof

Vítame Vás na stránke Payrhof na našom rezervačnom serveri PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom penziónu Payrhof, o vybaveniu, cenách a zaujímavostiach v okolí objektu. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje penzióna Payrhof, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár.
  • Payrhof

Payrhof: Ubytovanie v penziónoch Annaberg-Lungötz - PenzionyPayrhof: Ubytovanie v penziónoch Annaberg-Lungötz - PenzionyPayrhof: Ubytovanie v penziónoch Annaberg-Lungötz - PenzionyPayrhof: Ubytovanie v penziónoch Annaberg-Lungötz - PenzionyPayrhof: Ubytovanie v penziónoch Annaberg-Lungötz - PenzionyPayrhof: Ubytovanie v penziónoch Annaberg-Lungötz - PenzionyPayrhof: Ubytovanie v penziónoch Annaberg-Lungötz - PenzionyPayrhof: Ubytovanie v penziónoch Annaberg-Lungötz - PenzionyPayrhof: Ubytovanie v penziónoch Annaberg-Lungötz - PenzionyPayrhof: Ubytovanie v penziónoch Annaberg-Lungötz - PenzionyPayrhof: Ubytovanie v penziónoch Annaberg-Lungötz - PenzionyPayrhof: Ubytovanie v penziónoch Annaberg-Lungötz - PenzionyPayrhof: Ubytovanie v penziónoch Annaberg-Lungötz - PenzionyPayrhof: Ubytovanie v penziónoch Annaberg-Lungötz - PenzionyPayrhof: Ubytovanie v penziónoch Annaberg-Lungötz - PenzionyPayrhof: Ubytovanie v penziónoch Annaberg-Lungötz - PenzionyPayrhof: Ubytovanie v penziónoch Annaberg-Lungötz - Penziony
Názov:  Payrhof
Ulice:  Promberg 8
Mesto:  5524 Annaberg im Lammertal
Okres:  Hallein okres
Kraj:  Salzbursko
Štát:  Rakúsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
46 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Dôležité informácie

Prosím, informujte ubytovacie zariadenie Payrhof o predpokladanom čase Vášho príchodu vopred. Môžete na to použiť políčko Špeciálne požiadavky počas rezervácie alebo sa skontaktovať s ubytovacím zariadením priamo. Kontaktné údaje sú uvedené v potvrdení Vašej rezervácie. Platba vopred bankovým prevodom je požadovaná. Ubytovacie zariadenie Vás bude kontaktovať po vytvorení rezervácie a poskytne Vám ďalšie inštrukcie.

 
 
facebook g+ twitter