Európa > Poľsko > Hajnówka > Zajazd Bartnik

Informácie o Zajazd Bartnik

Vítame Vás na stránke Zajazd Bartnik na našom rezervačnom serveri PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom penziónu Zajazd Bartnik, o vybaveniu, cenách a zaujímavostiach v okolí objektu. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje penzióna Zajazd Bartnik, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár.
  • Zajazd Bartnik

Zajazd Bartnik: Ubytovanie v penziónoch Hajnówka - PenzionyZajazd Bartnik: Ubytovanie v penziónoch Hajnówka - PenzionyZajazd Bartnik: Ubytovanie v penziónoch Hajnówka - PenzionyZajazd Bartnik: Ubytovanie v penziónoch Hajnówka - PenzionyZajazd Bartnik: Ubytovanie v penziónoch Hajnówka - PenzionyZajazd Bartnik: Ubytovanie v penziónoch Hajnówka - PenzionyZajazd Bartnik: Ubytovanie v penziónoch Hajnówka - PenzionyZajazd Bartnik: Ubytovanie v penziónoch Hajnówka - PenzionyZajazd Bartnik: Ubytovanie v penziónoch Hajnówka - PenzionyZajazd Bartnik: Ubytovanie v penziónoch Hajnówka - PenzionyZajazd Bartnik: Ubytovanie v penziónoch Hajnówka - PenzionyZajazd Bartnik: Ubytovanie v penziónoch Hajnówka - PenzionyZajazd Bartnik: Ubytovanie v penziónoch Hajnówka - PenzionyZajazd Bartnik: Ubytovanie v penziónoch Hajnówka - PenzionyZajazd Bartnik: Ubytovanie v penziónoch Hajnówka - PenzionyZajazd Bartnik: Ubytovanie v penziónoch Hajnówka - PenzionyZajazd Bartnik: Ubytovanie v penziónoch Hajnówka - Penziony
Názov:  Zajazd Bartnik
Ulice:  Parkowa 8
Mesto:  17-200 Hajnówka
Štát:  Poľsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
27 €
120 zł
 

 Tento text je dostupný také v: endeplfresrunlzh

Quick description

Zajazd Bartnik offers guest accomodation in the centre of Hajnówka. Free Wi-Fi is available in the guesthouse. Every room in Zajazd Bartnik has a balcony with a view of a neighbouring park, a desk and a flat-screen TV with satellite channels. Each has a bathroom with a shower. There is a private parking available for free, as well as barbecue facilities in the garden. A large and modern aquapark is located 300 metres from Bartnik. There is a park, a tennis court and a skatepark in the immediate vicinity. It is 300 metres from Hajnówka Train Station.

 
 
facebook g+ twitter