Informácie o Grenerhof

Vítame Vás na stránke Grenerhof na našom rezervačnom serveri PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom penziónu Grenerhof, o vybaveniu, cenách a zaujímavostiach v okolí objektu. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje penzióna Grenerhof, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár.
  • Grenerhof

Grenerhof: Ubytovanie v penziónoch Hopfgarten in Defereggen - PenzionyGrenerhof: Ubytovanie v penziónoch Hopfgarten in Defereggen - PenzionyGrenerhof: Ubytovanie v penziónoch Hopfgarten in Defereggen - PenzionyGrenerhof: Ubytovanie v penziónoch Hopfgarten in Defereggen - PenzionyGrenerhof: Ubytovanie v penziónoch Hopfgarten in Defereggen - PenzionyGrenerhof: Ubytovanie v penziónoch Hopfgarten in Defereggen - PenzionyGrenerhof: Ubytovanie v penziónoch Hopfgarten in Defereggen - PenzionyGrenerhof: Ubytovanie v penziónoch Hopfgarten in Defereggen - PenzionyGrenerhof: Ubytovanie v penziónoch Hopfgarten in Defereggen - PenzionyGrenerhof: Ubytovanie v penziónoch Hopfgarten in Defereggen - PenzionyGrenerhof: Ubytovanie v penziónoch Hopfgarten in Defereggen - PenzionyGrenerhof: Ubytovanie v penziónoch Hopfgarten in Defereggen - PenzionyGrenerhof: Ubytovanie v penziónoch Hopfgarten in Defereggen - PenzionyGrenerhof: Ubytovanie v penziónoch Hopfgarten in Defereggen - PenzionyGrenerhof: Ubytovanie v penziónoch Hopfgarten in Defereggen - PenzionyGrenerhof: Ubytovanie v penziónoch Hopfgarten in Defereggen - PenzionyGrenerhof: Ubytovanie v penziónoch Hopfgarten in Defereggen - Penziony
Názov:  Grenerhof
Ulice:  Rajach 6
Mesto:  9961 Hopfgarten in Defereggen
Okres:  Lienz okres
Kraj:  Tirolsko
Štát:  Rakúsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
85 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Dôležité informácie

Prosím, informujte ubytovacie zariadenie Grenerhof o predpokladanom čase Vášho príchodu vopred. Môžete na to použiť políčko Špeciálne požiadavky počas rezervácie alebo sa skontaktovať s ubytovacím zariadením priamo. Kontaktné údaje sú uvedené v potvrdení Vašej rezervácie.

 
 
facebook g+ twitter