Európa > Poľsko > Varšava > Mercure Warszawa Centrum

Informácie o Mercure Warszawa Centrum

Víta Vás Mercure Warszawa Centrum na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Mercure Warszawa Centrum, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Mercure Warszawa Centrum, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Mercure Warszawa Centrum.
  • Mercure Warszawa Centrum

Mercure Warszawa Centrum: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyMercure Warszawa Centrum: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyMercure Warszawa Centrum: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyMercure Warszawa Centrum: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyMercure Warszawa Centrum: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyMercure Warszawa Centrum: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyMercure Warszawa Centrum: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyMercure Warszawa Centrum: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyMercure Warszawa Centrum: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyMercure Warszawa Centrum: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyMercure Warszawa Centrum: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyMercure Warszawa Centrum: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyMercure Warszawa Centrum: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyMercure Warszawa Centrum: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyMercure Warszawa Centrum: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyMercure Warszawa Centrum: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyMercure Warszawa Centrum: Ubytovanie v hoteloch Varšava - Hotely
Názov:  Mercure Warszawa Centrum
Ulice:  Złota 48/54
Mesto:  00-120 Warsaw
Štát:  Poľsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
234 zł
55 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel Mercure Warszawa Centrum sa nachádza v centre mesta, len pár krokov od slávnych varšavských pamiatok, medzi ktoré patrí Palác kultúry a vedy alebo moderné nákupné centrum Złote Tarasy. Hotel ponúka elegantné, priestranné a úplne nové interiéry. Klimatizované izby majú vlastnú kúpeľňu s vaňou alebo sprchovacím kútom a sú vybavené príslušenstvom na prípravu kávy/čaju a bezpečnostnou schránkou. Na recepcii s nepretržitou prevádzkou si môžete kúpiť lístky a dohodnúť výlety. V hoteli Mercure Warszawa Centrum máte k dispozícii mnohé zariadenia, ku ktorým patrí napríklad fitnescentrum, vírivka a sauna. Každé ráno sa v reštaurácii Brasserie podáva raňajkový bufet, ktorý pozostáva z mnohých teplých a studených jedál. Obchodné obedy i à la carte (výber z jedálneho lístka) menu sú k dispozícii v reštaurácii Winestone, ktorá vás milo prekvapí bohatým výberom vín a neopakovateľnou chuťou jedál podávaných na kamenných tanieroch, tzv. les planches. Varšavská hlavná železničná stanica je vzdialená len 300 metrov. Stanica metra Centrum je situovaná 800 metrov od hotela. Električkou sa dostanete na ulicu Nowy Świat, kde nájdete rôzne obchody, kaviarne a reštaurácie. Odtiaľ sa po malebnej Kráľovskej ceste môžete prejsť do historického centra mesta, ktoré je vzdialené necelé 2 km.

 
 
facebook g+ twitter