Európa > Poľsko > Varšava > Radisson Blu Centrum Hotel

Informácie o Radisson Blu Centrum Hotel

Víta Vás Radisson Blu Centrum Hotel na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Radisson Blu Centrum Hotel, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Radisson Blu Centrum Hotel, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Radisson Blu Centrum Hotel.
  • Radisson Blu Centrum Hotel

Radisson Blu Centrum Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyRadisson Blu Centrum Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyRadisson Blu Centrum Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyRadisson Blu Centrum Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyRadisson Blu Centrum Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyRadisson Blu Centrum Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyRadisson Blu Centrum Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyRadisson Blu Centrum Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyRadisson Blu Centrum Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyRadisson Blu Centrum Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyRadisson Blu Centrum Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyRadisson Blu Centrum Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyRadisson Blu Centrum Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyRadisson Blu Centrum Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyRadisson Blu Centrum Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyRadisson Blu Centrum Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyRadisson Blu Centrum Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - Hotely
Názov:  Radisson Blu Centrum Hotel
Ulice:  ul. Grzybowska 24
Mesto:  00-132 Warsaw
Štát:  Poľsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
71 €
302 zł
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel Radisson Blu Centrum sa nachádza len 10 minút chôdze od hlavnej stanice vo Varšave. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a wellness centrum s krytým bazénom. Klimatizované izby majú príslušenstvo na prípravu čaju a kávy sú k dispozícii. Priestranné a moderné izby v hoteli Radisson sú vybavené minibarom, trezorom a veľkým pracovným stolom. Všetky majú veľkú modernú kúpeľňu so sušičom vlasov. Hotel Radisson Blu je vzdialený iba 10 minút chôdze od nákupného strediska Złote Tarasy a Paláca kultúry a vedy. Na varšavské Chopinovo letisko sa dostanete 20-minútovou jazdou. Počas svojho pobytu môžu hostia relaxovať vo wellness centre hotela Radisson Blu, ktoré ponúka saunu, wellness bazén, posilňovňu a masážny salón. Recepcia je otvorená 24 hodín denne. Súčasťou hotela Radisson Blu Centrum je reštaurácia Ogrodowa podávajúca raňajkový bufet, ako aj reštaurácia @Ferdy's, v ktorej si môžete pochutiť na pokrmoch poľskej a medzinárodnej kuchyne. V lobby bare si môžete dopriať kávu, koláče a tradičné poľské predjedlá.


Dôležité informácie

Upozorňujeme, že bazén a Jacuzzi® budú zatvorené od 20. do 24. februára 2017.

 
 
facebook g+ twitter