Európa > Poľsko > Varšava > Sofitel Warsaw Victoria

Informácie o Sofitel Warsaw Victoria

Víta Vás Sofitel Warsaw Victoria na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Sofitel Warsaw Victoria, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Sofitel Warsaw Victoria, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Sofitel Warsaw Victoria.
  • Sofitel Warsaw Victoria

Sofitel Warsaw Victoria: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelySofitel Warsaw Victoria: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelySofitel Warsaw Victoria: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelySofitel Warsaw Victoria: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelySofitel Warsaw Victoria: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelySofitel Warsaw Victoria: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelySofitel Warsaw Victoria: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelySofitel Warsaw Victoria: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelySofitel Warsaw Victoria: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelySofitel Warsaw Victoria: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelySofitel Warsaw Victoria: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelySofitel Warsaw Victoria: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelySofitel Warsaw Victoria: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelySofitel Warsaw Victoria: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelySofitel Warsaw Victoria: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelySofitel Warsaw Victoria: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelySofitel Warsaw Victoria: Ubytovanie v hoteloch Varšava - Hotely
Názov:  Sofitel Warsaw Victoria
Ulice:  ul. Królewska 11
Mesto:  00-065 Warsaw
Štát:  Poľsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
88 €
377 zł
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Luxusný hotel Sofitel Warsaw Victoria, navrhnutý štúdiom Didiera Gomeza, sa nachádza v samom srdci Varšavy, neďaleko historických a kultúrnych pamiatok. Všetky elegantné a moderne zariadené izby sú vybavené pohodlnými posteľami Sofitel MyBed, písacím stolom a príslušenstvom na prípravu kávy/čaju. V kúpeľni sú pre vás pripravené exkluzívne toaletné potreby značky Lanvin. Z modernej vstupnej haly sa prechádza do reštaurácie Le Victoria Brasserie Moderne, kde môžete ochutnať vynikajúce jedlá francúzskej i poľskej kuchyne alebo degustovať vína, šampanské i miestne vodky. Bufetové raňajky s domácimi produktmi si vychutnáte v reštaurácii Kitchen Gallery. Victoria Lounge je štýlový koktailový bar so širokou ponukou originálnych koktailov a destilátov, live DJmi a špeciálnym menu s občerstvením. Počas pobytu v hoteli môžete využívať vyhrievaný bazén so zrkadlovým stropom, parný kúpeľ a fitnescentrum s nepretržitou prevádzkou. Taktiež si môžete dopriať rôzne masážne ošetrenia. V celom hoteli máte k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a súkromné parkovisko. Z hotela Sofitel Warsaw Victoria sa naskytá výhľad na Saské záhrady a Národnú operu. Pôsobivý Prezidentský palác je vzdialený len 200 metrov, zatiaľ čo Kráľovský hrad sa nachádza vo vzdialenosti 400 metrov.

 
 
facebook g+ twitter