Európa > Poľsko > Varšava > Hilton Warsaw Hotel

Informácie o Hilton Warsaw Hotel

Víta Vás Hilton Warsaw Hotel na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hilton Warsaw Hotel, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hilton Warsaw Hotel, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hilton Warsaw Hotel.
  • Hilton Warsaw Hotel

Hilton Warsaw Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyHilton Warsaw Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyHilton Warsaw Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyHilton Warsaw Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyHilton Warsaw Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyHilton Warsaw Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyHilton Warsaw Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyHilton Warsaw Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyHilton Warsaw Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyHilton Warsaw Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyHilton Warsaw Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyHilton Warsaw Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyHilton Warsaw Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyHilton Warsaw Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyHilton Warsaw Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyHilton Warsaw Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyHilton Warsaw Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - Hotely
Názov:  Hilton Warsaw Hotel
Ulice:  Grzybowska 63
Mesto:  00-844 Warsaw
Štát:  Poľsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
79 €
339 zł
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Štvorhviezdičkový hotel Hilton Warsaw sa nachádza v rušnej finančnej štvrti Varšavy, neďaleko obchodov, múzeí a živej lokality s možnosťami stravovania a zábavy. Do historického centra sa dostanete pešo za 30 minút, zatiaľ čo varšavské Letisko Frederica Chopina je vzdialené 20 minút jazdy autom. Stanica metra Rondo Daszyńskiego sa nachádza 5 minút pešo od hotela. Vo verejných priestoroch hotela môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Elegantné ubytovacie jednotky majú TV s plochou obrazovkou a výhľad na panorámu Varšavy. Súkromná kúpeľňa je vybavená vaňou aj sprchovacím kútom. Izby s prístupom do hotelového salónika Executive majú okná od podlahy po strop s výhľadom na mesto. V tomto prémiovom salóniku sa podávajú bezplatné raňajky, občerstvenie a ľahké jedlá. Oddýchnuť si môžete v lobby bare a salóniku Pistaccio, zatiaľ čo hotelová reštaurácia Meza ponúka medzinárodné a poľské pokrmy. Teplé letné večery môžete stráviť na terase Piazza a v zime sa môžete zohriať kávou z kaviarne Illy. Nájdete tu aj nonstop otvorené kasíno. Fitnescentrum Holmes Place Premium Club & Spa ponúka najnovšie vybavenie. Klub má rozlohu 3 500 m² a nájdete v ňom bazén s dĺžkou 25 metrov, kompletne vybavené fitnescentrum a wellness centrum s komplexnou ponukou služieb. Vďaka zasadacím priestorom s rozlohou 3 000 m² je hotel vhodný aj na stretnutia a rôzne akcie K dispozícii je vám aj kompletne vybavené biznis centrum. Vstupnú halu, ktorej strop má v najvyššom bode výšku 20 metrov, zdobia rôzne svietidlá a naskytá sa z nej krásny výhľad. Medzi ďalšie zaujímavosti v okolí patrí Múzeum Varšavského povstania vzdialené len 5 minút pešo. Palác kultúry a vedy, nákupné centrum Złote Tarasy, hlavná varšavská železničná stanica, ale aj Saská záhrada s hrobkou neznámeho vojaka sa nachádzajú približne 20 minút pešo od hotela.


Dôležité informácie

Upozorňujeme, že deti (4 - 16 rokov) majú prístup k bazénu v sobotu a v nedeľu (13:00 - 16:00) v sprievode dospelej osoby.

 
 
facebook g+ twitter