Európa > Poľsko > Varšava > Golden Tulip Warsaw Centre

Informácie o Golden Tulip Warsaw Centre

Víta Vás Golden Tulip Warsaw Centre na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Golden Tulip Warsaw Centre, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Golden Tulip Warsaw Centre, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Golden Tulip Warsaw Centre.
  • Golden Tulip Warsaw Centre

Golden Tulip Warsaw Centre: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyGolden Tulip Warsaw Centre: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyGolden Tulip Warsaw Centre: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyGolden Tulip Warsaw Centre: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyGolden Tulip Warsaw Centre: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyGolden Tulip Warsaw Centre: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyGolden Tulip Warsaw Centre: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyGolden Tulip Warsaw Centre: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyGolden Tulip Warsaw Centre: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyGolden Tulip Warsaw Centre: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyGolden Tulip Warsaw Centre: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyGolden Tulip Warsaw Centre: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyGolden Tulip Warsaw Centre: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyGolden Tulip Warsaw Centre: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyGolden Tulip Warsaw Centre: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyGolden Tulip Warsaw Centre: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyGolden Tulip Warsaw Centre: Ubytovanie v hoteloch Varšava - Hotely
Názov:  Golden Tulip Warsaw Centre
Ulice:  ul. Towarowa 2
Mesto:  00-811 Warsaw
Štát:  Poľsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
162 zł
36 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Štvorhviezdičkový hotel Golden Tulip Warsaw Centre sa nachádza len 4 minúty jazdy od medzinárodného výstaviska Expo XXI a 15 minút chôdze od varšavskej hlavnej železničnej stanice. Ponúka vám elegantné klimatizované izby s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ráno je tu pre vás pripravený pestrý raňajkový bufet. V priestranných a moderne zariadených izbách hotela Golden Tulip nájdete príslušenstvo na prípravu kávy/čaju, sušienky a minerálnu vodu. Každá z nich je vybavená chladničkou a rýchlovarnou kanvicou. V kúpeľni je vám k dispozícii vaňa so zástenou na pohodlné sprchovanie. Všetky izby majú k dispozícii satelitnú TV s kanálom Canal+. Bezplatne môžete navštíviť aj hotelovú saunu a posilňovňu. Personál recepcie je vám k dispozícii nepretržite a môže pre vás zabezpečiť kyvadlovú dopravu alebo službu práčovne. V hotelovej reštaurácii Branche sa podávajú jedlá medzinárodnej kuchyne vrátane vegetariánskych pokrmov a špecialít regionálnej kuchyne, ktoré sa pripravujú z miestnych surovín. Hotel Golden Tulip Warsaw Centre sa nachádza približne 5 minút chôdze od Múzea Varšavského povstania. Historické centrum Varšavy je vzdialené 3 km. Hotel nájdete 7,2 km od Koperníkovho vedeckého centra, 10,9 km od Wilanów, 1,4 km od nákupného centra Złote Tarasy a 7,2 km od Národného štadióna.


Dôležité informácie

Upozorňujeme hostí, aby sa do hotela dostavili pred 23:00. Po 23:00 nie je možné zaručiť rezerváciu vašej izby. Ak sa vám nepodarí prísť skôr, kontaktujte prosím hotel pred 23:00 miestneho času.

 
 
facebook g+ twitter