Európa > Poľsko > Varšava > Regent Warsaw Hotel

Informácie o Regent Warsaw Hotel

Víta Vás Regent Warsaw Hotel na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Regent Warsaw Hotel, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Regent Warsaw Hotel, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Regent Warsaw Hotel.
  • Regent Warsaw Hotel

Regent Warsaw Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyRegent Warsaw Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyRegent Warsaw Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyRegent Warsaw Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyRegent Warsaw Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyRegent Warsaw Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyRegent Warsaw Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyRegent Warsaw Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyRegent Warsaw Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyRegent Warsaw Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyRegent Warsaw Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyRegent Warsaw Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyRegent Warsaw Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyRegent Warsaw Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyRegent Warsaw Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyRegent Warsaw Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyRegent Warsaw Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varšava - Hotely
Názov:  Regent Warsaw Hotel
Ulice:  Belwederska 23
Mesto:  00-761 Warsaw
Štát:  Poľsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
350 zł
82 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrudanofirotrnlelarzhja

Krátky opis

Luxusný hotel Regent Warsaw sa nachádza v diplomatickej štvrti vo Varšave, neďaleko Kráľovských záhrad v parku Łazienki. Hotel je vzdialený len krátku jazdu od historického centra Varšavy, iba niekoľko minút južne od centrálnej obchodnej štvrti vo Varšave a finančného centra Puławski a len 20 minút od letiska Varšava Chopin. Hotel ponúka štýlové izby a exkluzívne suity, ktoré sú moderne zariadené. Všetky izby majú priestrannú mramorovú kúpeľňu s vaňou a otvoreným preskleným sprchovacím kútom. Klimatizované izby sú ďalej vybavené bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, veľkým pracovným stolom, trezorom, satelitnou TV, minibarom, balenou vodou a príslušenstvom na prípravu čaju/kávy. V reštaurácii Venti-tre podávajú zmes tradičnej talianskej kuchyne s modernými stredomorskými vplyvmi. V letných mesiacoch môžete stolovať v príjemnom prostredí zelenej záhrady. Na terase reštaurácie Venti-tre si môžete vonku oddýchnuť po návšteve rušného mesta. V salóniku Łazienki, ktorý sa nachádza uprostred hotelovej vstupnej haly pod sklenenou strechou, ponúkajú ľahké a zdravé občerstvenie, ako i veľký výber čajov, kávy a nápojov. Vo večerných hodinách zvláštnu atmosféru podporuje živá klavírna hudba. Využívať môžete oddychové a športové zariadenia v klube Holmes Place Premium, vrátane posilňovne, štúdia na aerobik, vyhrievaného bazénu, sauny a vírivky.

 
 
facebook g+ twitter