Európa > Poľsko > Varšava > Hotel Bristol, A Luxury Collection Hotel, Warsaw

Informácie o Hotel Bristol, A Luxury Collection Hotel, Warsaw

Víta Vás Hotel Bristol, A Luxury Collection Hotel, Warsaw na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Bristol, A Luxury Collection Hotel, Warsaw, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Bristol, A Luxury Collection Hotel, Warsaw, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Bristol, A Luxury Collection Hotel, Warsaw.
  • Hotel Bristol, A Luxury Collection Hotel, Warsaw

Hotel Bristol, A Luxury Collection Hotel, Warsaw: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyHotel Bristol, A Luxury Collection Hotel, Warsaw: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyHotel Bristol, A Luxury Collection Hotel, Warsaw: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyHotel Bristol, A Luxury Collection Hotel, Warsaw: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyHotel Bristol, A Luxury Collection Hotel, Warsaw: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyHotel Bristol, A Luxury Collection Hotel, Warsaw: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyHotel Bristol, A Luxury Collection Hotel, Warsaw: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyHotel Bristol, A Luxury Collection Hotel, Warsaw: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyHotel Bristol, A Luxury Collection Hotel, Warsaw: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyHotel Bristol, A Luxury Collection Hotel, Warsaw: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyHotel Bristol, A Luxury Collection Hotel, Warsaw: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyHotel Bristol, A Luxury Collection Hotel, Warsaw: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyHotel Bristol, A Luxury Collection Hotel, Warsaw: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyHotel Bristol, A Luxury Collection Hotel, Warsaw: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyHotel Bristol, A Luxury Collection Hotel, Warsaw: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyHotel Bristol, A Luxury Collection Hotel, Warsaw: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyHotel Bristol, A Luxury Collection Hotel, Warsaw: Ubytovanie v hoteloch Varšava - Hotely
Názov:  Hotel Bristol, A Luxury Collection Hotel, Warsaw
Ulice:  Krakowskie Przedmiescie 42/44
Mesto:  00-325 Warsaw
Štát:  Poľsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
481 zł
113 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel Bristol, A Luxury Collection, Warsaw, ktorý založil slávny klavirista a politik Ignacy Jan Paderewski, patrí k najpozoruhodnejším pamiatkam Varšavy. V jeho priestoroch sa história snúbi s moderným luxusom. Nachádza sa na historickej Kráľovskej ceste, hneď vedľa prezidentského paláca a len pár minút chôdze od historického centra, kráľovského hradu a poľskej Národnej opery. Hotel Bristol, A Luxury Collection, Warsaw ponúka majestátnu neorenesančnú fasádu a romantické interiéry zariadené v elegantnom štýle Art Deco. Všetky klimatizované izby sú vybavené satelitnou LCD TV, minibarom a bezplatnou minerálnou vodou. Apartmány sú vybavené kávovarom Nespresso a príslušenstvom na prípravu kávy/čaju. Vo wellness centre hotela Bristol môžete oddychovať v malebnom relaxačnom priestore, krytom bazéne, posilňovni, v saune a parnom kúpeli. Využiť môžete tiež rôzne kozmetické procedúry, ako sú regeneračné ošetrenia tváre a procedúry starostlivosti o pleť. Dopriať si môžete aj kvalitnú kozmetiku ESPA. V známej reštaurácii Marconi sa podávajú sezónne jedlá talianskej kuchyne. Môžete si tiež zájsť do hotelového vínneho baru. V kaviarni Bristol Café je v ponuke čerstvá káva a chutné koláče a dezerty. V jednej z dvoch reštaurácií si ráno môžete pochutiť na pestrom raňajkovom bufete. Môžu tu pre vás tiež pripraviť raňajkové balíčky. Personál na recepcii je k dispozícii 24 hodín denne a môže pre vás zabezpečiť prehliadku mesta a prenájom auta. Na slávnostné príležitosti sú k dispozícii svadobné a banketové priestory. Za príplatok môžete využiť službu odvozu z letiska limuzínami Mercedes triedy S a triedy E. Vo všetkých verejných priestoroch je dostupné bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. K dispozícii je vám aj počítačový kútik.


Dôležité informácie

Ak si zarezervujete pobyt bez možnosti vrátenia peňazí, hotelový personál vás pri registrácii požiada o predloženie kreditnej karty, ktorú ste použili na vytvorenie rezervácie. Ak predložíte inú kartu, bude z nej odpočítaná suma rezervácie a hotel vráti peniaze na kartu, ktorú ste použili na vytvorenie rezervácie. Ak uskutočňujete rezerváciu pre inú osobu, kontaktujte hotel Bristol vopred. Hostia môžu využiť zľavu vo výške 15 % v reštaurácii Marconi (iba na jedlá, nie na raňajky, neskoré raňajky a nápoje). Zariadenia ponúkajúce jedlá a nápoje môžu byť zatvorené z dôvodu súkromných akcií. Ak si chcete overiť ich dostupnosť počas vášho pobytu, kontaktujte hotel vopred. Upozorňujeme, že pri príchode je potrebné zaplatiť zálohu 200 PLN na deň za používanie takých zariadení, ako je minibar, telefón a práčovňa. Táto záloha je vratná v plnej výške pri odchode, ak nevyužijete uvedené doplnkové služby. Za každé domáce zviera sa platí príplatok vo výške 162 PLN na deň. Rezervovať izbu a vykonať registráciu môžu iba osoby od 18 rokov, ktoré musia predložiť preukaz totožnosti s fotografiou. Neskoré odhlásenie od 12:00 do 18:00 je k dispozícii za príplatok vo výške 76 PLN za hodinu. Po 18:00 sa bude príplatok rovnať cene za 1 noc pobytu. Upozorňujeme, že podmienky sa môžu líšiť v závislosti od ročného obdobia a obsadenosti. Hostia sú pri registrácii povinní predložiť platný doklad totožnosti s fotografiou a kreditnú kartu. Upozorňujeme, že vyhovenie špeciálnym požiadavkám zavisí na dostupnosti a môžu sa na ne vzťahovať dodatočné poplatky.

 
 
facebook g+ twitter