Európa > Poľsko > Varšava > Campanile Varsovie / Warszawa

Informácie o Campanile Varsovie / Warszawa

Víta Vás Campanile Varsovie / Warszawa na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Campanile Varsovie / Warszawa, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Campanile Varsovie / Warszawa, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Campanile Varsovie / Warszawa.
  • Campanile Varsovie / Warszawa

Campanile Varsovie / Warszawa: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyCampanile Varsovie / Warszawa: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyCampanile Varsovie / Warszawa: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyCampanile Varsovie / Warszawa: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyCampanile Varsovie / Warszawa: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyCampanile Varsovie / Warszawa: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyCampanile Varsovie / Warszawa: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyCampanile Varsovie / Warszawa: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyCampanile Varsovie / Warszawa: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyCampanile Varsovie / Warszawa: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyCampanile Varsovie / Warszawa: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyCampanile Varsovie / Warszawa: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyCampanile Varsovie / Warszawa: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyCampanile Varsovie / Warszawa: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyCampanile Varsovie / Warszawa: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyCampanile Varsovie / Warszawa: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyCampanile Varsovie / Warszawa: Ubytovanie v hoteloch Varšava - Hotely
Názov:  Campanile Varsovie / Warszawa
Ulice:  ul. Towarowa 2
Mesto:  00-811 Warsaw
Štát:  Poľsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
36 €
156 zł
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel Campanile Varsovie sa nachádza len 1,5 km od hlavnej železničnej stanice Varšava. Ponúka vám svetlé moderne zariadené izby s kúpeľňou, satelitnou TV a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. V každej klimatizovanej izbe môžete využívať písací stôl a podnos s príslušenstvom na prípravu čaju alebo kávy. Na recepcii môžete požiadať o žehličku a žehliacu dosku. Na recepcii hotela Campanile Varsovie s nepretržitou prevádzkou sú vám k dispozícii služby faxovania a kopírovania. V reštaurácii hotela Campanile Varsovie sú pre vás každé ráno pripravené pestré raňajky formou bufetu. Na obed a večeru si môžete vychutnať pokrmy miestnej, poľskej a francúzskej kuchyne. V blízkosti 3-hviezdičkového hotela Campanile Varsovie nájdete množstvo zaujímavých miest. Najbližšia stanica metra sa nachádza vo vzdialenosti 1,6 km. Na ulici Nowy Świat vzdialenej 2,5 km môžete navštíviť množstvo obchodov a kaviarní.

 
 
facebook g+ twitter