Európa > Poľsko > Varšava > Radisson Blu Sobieski

Informácie o Radisson Blu Sobieski

Víta Vás Radisson Blu Sobieski na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Radisson Blu Sobieski, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Radisson Blu Sobieski, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Radisson Blu Sobieski.
  • Radisson Blu Sobieski

Radisson Blu Sobieski: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyRadisson Blu Sobieski: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyRadisson Blu Sobieski: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyRadisson Blu Sobieski: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyRadisson Blu Sobieski: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyRadisson Blu Sobieski: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyRadisson Blu Sobieski: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyRadisson Blu Sobieski: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyRadisson Blu Sobieski: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyRadisson Blu Sobieski: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyRadisson Blu Sobieski: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyRadisson Blu Sobieski: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyRadisson Blu Sobieski: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyRadisson Blu Sobieski: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyRadisson Blu Sobieski: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyRadisson Blu Sobieski: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyRadisson Blu Sobieski: Ubytovanie v hoteloch Varšava - Hotely
Názov:  Radisson Blu Sobieski
Ulice:  Plac Artura Zawiszy 1
Mesto:  02-025 Warsaw
Štát:  Poľsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
47 €
202 zł
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Luxusný nefajčiarsky hotel Radisson Blu Sobieski sa nachádza 1 km od centra Varšavy. Ponúka vám elegantne zariadené izby, výbornú kuchyňu a rekreačné zariadenia. Využívať môžete bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Klimatizované a odhlučnené izby tohto 4-hviezdičkového hotela sú vybavené satelitnou LCD TV a minibarom. V apartmánoch je vám k dispozícii obývacia izba s pohovkou a písací stôl. Počas pobytu v hoteli Radisson Blu Sobieski navštívte 2 vynikajúce reštaurácie Marysieńka a Trylogia, v ktorých si môžete vychutnať vynikajúce pokrmy poľskej a medzinárodnej kuchyne. Doprajte si raňajky formou bufetu pod značkou Super s výberom pečiva, ovocia, údenín a teplých jedál a pokrmov vhodných pre alergikov. V zrenovovanom kompletne vybavenom wellness centre hotela Radisson Blu Sobieski zažijete nové wellness zážitky. Vo fitnescentre si môžete zašportovať v rámci kardio tréningu, tréningu s osobným trénerom alebo posilňovania. Relaxujte v parnej saune alebo si objednajte rôzne procedúry. Hotelový personál vám zabezpečí vstupenky a výlety. Železničná stanica Warszawa Centralna je vzdialená len 1 km a medzinárodné letisko Varšava Chopin 6,6 km. Hotel je situovaný 1,7 km od Paláca kultúry a vedy.


Dôležité informácie

V prípade nevratných rezervácií musíte pri registrácii predložiť kreditnú kartu. Ak si rezervujete ubytovanie v mene tretej osoby, kontaktujte hotel vopred. Upozorňujeme, že poplatok za domáceho miláčika je 64,80 PLN za zviera na deň.

 
 
facebook g+ twitter