Európa > Poľsko > Varšava > The Westin Warsaw

Informácie o The Westin Warsaw

Víta Vás The Westin Warsaw na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte The Westin Warsaw, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre The Westin Warsaw, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre The Westin Warsaw.
  • The Westin Warsaw

The Westin Warsaw: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyThe Westin Warsaw: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyThe Westin Warsaw: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyThe Westin Warsaw: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyThe Westin Warsaw: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyThe Westin Warsaw: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyThe Westin Warsaw: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyThe Westin Warsaw: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyThe Westin Warsaw: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyThe Westin Warsaw: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyThe Westin Warsaw: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyThe Westin Warsaw: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyThe Westin Warsaw: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyThe Westin Warsaw: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyThe Westin Warsaw: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyThe Westin Warsaw: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyThe Westin Warsaw: Ubytovanie v hoteloch Varšava - Hotely
Názov:  The Westin Warsaw
Ulice:  Aleja Jana Pawła II 21
Mesto:  00-854 Warsaw
Štát:  Poľsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
81 €
346 zł
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel Westin Warsaw sa nachádza v centre Varšavy, 5 minút chôdze od Paláca kultúry a vedy, hlavnej železničnej stanice vo Varšave a nákupného centra Złote Tarasy. Na stanicu metra Rondo ONZ sa prejdete iba kúsok. Všetky klimatizované izby v hoteli Westin Warsaw sú vybavené posteľami známej značky Heavenly Bed, minibarom, príslušenstvom na prípravu kávy/čaju a trezorom na laptop. Izby na horných poschodiach majú panoramatický výhľad na centrum Varšavy. Hotel Westin Warsaw so skleneným výťahom je domovom reštaurácie Fusion, kde sa v otvorenej kuchyni pripravujú jedlá kombinovaných kuchýň a špeciality zo superpotravín. Počas pobytu si môžete dopriať rôzne koktaily a čerstvé smoothies v štýlovej kaviarni s barom JP's. Každé ráno sa v hoteli podávajú raňajky, ktoré obsahujú aj superpotraviny. Bezplatné pripojenie na internet máte k dispozícii v reštaurácii, v bare a vo vstupnej hale, kde nájdete aj niekoľko počítačových staníc. Súčasťou hotela je aj fitnescentrum so saunou Westin WorkOut otvorené 24 hodín denne. Na požiadanie si môžete vybrať zo širokej ponuky masáží a kozmetických ošetrení. V hoteli si môžete požičať športovú obuv a oblečenie. Stanica metra Centrum sa nachádza približne 10 minút chôdze od hotela. Vo vzdialenosti len niekoľkých metrov nájdete aj ďalšie zastávky metra a električky aj autobusovú stanicu. V okolí hotela nájdete Saskú záhradu, Veľké divadlo, múzeá a umelecké galérie. Kráľovský hrad a historické centrum Varšavy sú vzdialené necelé 2 km.


Dôležité informácie

Vaša kreditná karta musí byť platná počas celého pobytu. Pri registrácii predložte kreditnú kartu, ktorú ste použili pri rezervácii. Upozornenie: pokiaľ robíte rezerváciu v menej inej osoby, obráťte sa priamo na hotel a dohodnite sa na podrobnostiach ohľadom fakturácie tretej strane. Hostia sú pri registrácii povinní predložiť platný doklad totožnosti s fotografiou a kreditnú kartu. Upozorňujeme, že vyhovenie špeciálnym požiadavkám zavisí na dostupnosti a môžu sa na ne vzťahovať dodatočné poplatky. Prosím, informujte ubytovacie zariadenie The Westin Warsaw o predpokladanom čase Vášho príchodu vopred. Môžete na to použiť políčko Špeciálne požiadavky počas rezervácie alebo sa skontaktovať s ubytovacím zariadením priamo. Kontaktné údaje sú uvedené v potvrdení Vašej rezervácie.

 
 
facebook g+ twitter