Európa > Poľsko > Varšava > Mamaison Hotel Le Regina Warsaw

Informácie o Mamaison Hotel Le Regina Warsaw

Víta Vás Mamaison Hotel Le Regina Warsaw na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Mamaison Hotel Le Regina Warsaw, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Mamaison Hotel Le Regina Warsaw, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Mamaison Hotel Le Regina Warsaw.
  • Mamaison Hotel Le Regina Warsaw

Mamaison Hotel Le Regina Warsaw: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyMamaison Hotel Le Regina Warsaw: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyMamaison Hotel Le Regina Warsaw: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyMamaison Hotel Le Regina Warsaw: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyMamaison Hotel Le Regina Warsaw: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyMamaison Hotel Le Regina Warsaw: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyMamaison Hotel Le Regina Warsaw: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyMamaison Hotel Le Regina Warsaw: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyMamaison Hotel Le Regina Warsaw: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyMamaison Hotel Le Regina Warsaw: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyMamaison Hotel Le Regina Warsaw: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyMamaison Hotel Le Regina Warsaw: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyMamaison Hotel Le Regina Warsaw: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyMamaison Hotel Le Regina Warsaw: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyMamaison Hotel Le Regina Warsaw: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyMamaison Hotel Le Regina Warsaw: Ubytovanie v hoteloch Varšava - HotelyMamaison Hotel Le Regina Warsaw: Ubytovanie v hoteloch Varšava - Hotely
Názov:  Mamaison Hotel Le Regina Warsaw
Ulice:  Kościelna 12
Mesto:  00-218 Warsaw
Štát:  Poľsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
82 €
351 zł
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Tento päťhviezdičkový hotel sa nachádza v historickom centre mesta Varšava. Múzeum histórie poľských Židov, POLIN, je vzdialené 1,2 km a spievajúca fontána a novo vybudovaný bulvár pozdĺž rieky Visly, sa nachádzajú iba 250 metrov od hotela. Hotel Mamaison Le Regina Warsaw sídli v historickej budove. Všetky izby sú elegantne zariadené a vybavené satelitnou TV s plochou obrazovkou. Niektoré majú výhľad na vnútorné nádvorie alebo na Varšavu. Vo všetkých priestoroch hotela môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Kráľovská cesta sa nachádza len 950 metrov od hotela. V blízkosti nájdete známe pamiatky, napríklad Prezidentský palác a hlavný areál Varšavskej univerzity. Reštaurácia La Rotisserie, ktorú vedie ocenený šéfkuchár Paweł Oszczyk, podáva jedlo vo vnútorných aj vonkajších priestoroch. Ochutnáte tu špeciality modernej i klasickej francúzskej kuchyne. V hoteli sa nachádza salónik a bar s ponukou nápojov a občerstvenia. K dispozícii je vám aj kúpeľné a wellness centrum s krytým bazénom, malou posilňovňou a saunou. Prečítať si môžete noviny až z 81 štátov. Národný štadión, ktorý hostí rôzne športové a zábavné podujatia, je vzdialený 3,7 km.


Dôležité informácie

Pri registrácii je nutné predložiť kreditnú kartu, ktorá bola použitá na rezerváciu bez možnosti vrátenia peňazí. Pokiaľ nemáte k dispozícii kreditnú kartu, obráťte sa na personál hotela ešte pred príchodom.

 
 
facebook g+ twitter