Európa > Francúzko > Rhone-Alpes > Rhone > Lyon > Hotel de Bretagne

Informácie o Hotel de Bretagne

Víta Vás Hotel de Bretagne na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel de Bretagne, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel de Bretagne, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel de Bretagne.
  • Hotel de Bretagne

Hotel de Bretagne: Ubytovanie v hoteloch Lyon - HotelyHotel de Bretagne: Ubytovanie v hoteloch Lyon - HotelyHotel de Bretagne: Ubytovanie v hoteloch Lyon - HotelyHotel de Bretagne: Ubytovanie v hoteloch Lyon - HotelyHotel de Bretagne: Ubytovanie v hoteloch Lyon - HotelyHotel de Bretagne: Ubytovanie v hoteloch Lyon - HotelyHotel de Bretagne: Ubytovanie v hoteloch Lyon - HotelyHotel de Bretagne: Ubytovanie v hoteloch Lyon - HotelyHotel de Bretagne: Ubytovanie v hoteloch Lyon - HotelyHotel de Bretagne: Ubytovanie v hoteloch Lyon - HotelyHotel de Bretagne: Ubytovanie v hoteloch Lyon - HotelyHotel de Bretagne: Ubytovanie v hoteloch Lyon - HotelyHotel de Bretagne: Ubytovanie v hoteloch Lyon - HotelyHotel de Bretagne: Ubytovanie v hoteloch Lyon - HotelyHotel de Bretagne: Ubytovanie v hoteloch Lyon - HotelyHotel de Bretagne: Ubytovanie v hoteloch Lyon - HotelyHotel de Bretagne: Ubytovanie v hoteloch Lyon - Hotely
Názov:  Hotel de Bretagne
Ulice:  10 rue Dubois
Mesto:  69002 Lyon
Okres:  Rhone
Kraj:  Rhone-Alpes
Štát:  Francúzko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
48 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel de Bretagne sa nachádza v centre Lyonu, v srdci štvrti Presqu'Ile a iba 5 minút chôdze od lyonského starého mesta. V hoteli môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. V hotelových izbách máte k dispozícii vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom, kúrením a TV s káblovým pripojením. V Hotel de Bretagne si môžete denne vychutnať kontinentálne raňajky. V miestnom bare si môžete oddýchnuť pri aperitíve. Námestie Place Bellecour a Múzeum výtvarného umenia sa nachádzajú v pešej vzdialenosti od hotela. Stanica metra Cordeliers Bourse sa nachádza 250 metrov od zariadenia Hotel de Bretagne. Železničná stanica Lyon Perrache je vzdialená 1,5 km.


Dôležité informácie

Upozorňujeme, že hotel nemá výťah. Manželská posteľ nemôže byť nahradená 2 oddelenými lôžkami.

 
 
facebook g+ twitter