Informácie o Raphael

Víta Vás Raphael na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Raphael, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Raphael, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Raphael.
  • Raphael

Raphael: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyRaphael: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyRaphael: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyRaphael: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyRaphael: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyRaphael: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyRaphael: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyRaphael: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyRaphael: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyRaphael: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyRaphael: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyRaphael: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyRaphael: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyRaphael: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyRaphael: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyRaphael: Ubytovanie v hoteloch Paríž - HotelyRaphael: Ubytovanie v hoteloch Paríž - Hotely
Názov:  Raphael
Ulice:  17, Avenue Kléber
Mesto:  75016 Paris
Okres:  Paríž okres
Kraj:  Ile de France (Paríž)
Štát:  Francúzko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
343 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Tento 5-hviezdičkový hotel sa nachádza 2 minúty chôdze od bulváru Champs-Elysées a Víťazného oblúka. Ponúka luxusné ubytovanie v centre Paríža, panoramatickú terasu a gurmánsku reštauráciu. Izby sú zariadené v štýle éry Ľudovíta XV. a Ľudovíta XVI. Sú vybavené dreveným nábytkom a prepracovanými drapériami. K ich vybaveniu patrí satelitná TV s plochou obrazovkou a minibar. Niektoré suity majú salónik, balkón a môžete sa z nich pokochať výhľadom na Eiffelovu vežu. Gurmánske špeciality francúzskej kuchyne v sofistikovanej reštaurácii Raphael pre vás navrhuje ocenený šéfkuchár. V anglickom bare môžete relaxovať a vychutnať si občerstvenie, čaj, nápoj alebo len odpočívať na jeho červených zamatových kreslách. K ďalším zariadeniam hotela patrí bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a fitnescentrum. Stanica metra Charles de Gaulle - Etoile sa nachádza len 400 metrov od hotela a poskytuje priame spojenie k múzeu Louvre a výstavnému pavilónu Grand Palais. Na námestie Trocadero sa z hotela dostanete pešo za 15 minút a môžete sa tu pokochať jedným z najkrajších výhľadov na Eiffelovu vežu v ​​Paríži.


Dôležité informácie

Hostia sú pri registrácii povinní predložiť platný doklad totožnosti s fotografiou a kreditnú kartu. Upozorňujeme, že vyhovenie špeciálnym požiadavkám zavisí na dostupnosti a môžu sa na ne vzťahovať dodatočné poplatky.

 
 
facebook g+ twitter