Európa > Bulharsko > Varna > Aqua Hotel

Informácie o Aqua Hotel

Víta Vás Aqua Hotel na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Aqua Hotel, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Aqua Hotel, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Aqua Hotel.
  • Aqua Hotel

Aqua Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varna - HotelyAqua Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varna - HotelyAqua Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varna - HotelyAqua Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varna - HotelyAqua Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varna - HotelyAqua Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varna - HotelyAqua Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varna - HotelyAqua Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varna - HotelyAqua Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varna - HotelyAqua Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varna - HotelyAqua Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varna - HotelyAqua Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varna - HotelyAqua Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varna - HotelyAqua Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varna - HotelyAqua Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varna - HotelyAqua Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varna - HotelyAqua Hotel: Ubytovanie v hoteloch Varna - Hotely
Názov:  Aqua Hotel
Ulice:  12 Devnya St.
Mesto:  9000 Varna City
Štát:  Bulharsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
32 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithurubgdanofirotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel Aqua sa nachádza v srdci mesta Varna, vedľa centrálnej pešej a nákupnej zóny, 1,5 km od pláže a komplexu s bazénmi Primorski a ponúka priestranné ubytovacie jednotky. Má vlastné kúpele a fitnescentrum. K dispozícii je bezplatné podzemné a platené súkromné ​​parkovisko pred hotelom. V reštaurácii hotela Aqua sa podávajú pokrmy bulharskej a medzinárodnej kuchyne. Kúpele na mieste ponúkajú fínsku saunu, parný kúpeľ, vírivku, tropickú dažďovú sprchu Vichy a relaxačnú zónu. Za príplatok sa môžete nechať rozmaznávať v salóne krásy alebo pri relaxačnej masáži. Rôznorodé kúpeľné procedúry zahŕňajú vinné, čokoládové a mededové terapie. Prímorské letovisko Zlate piesky je vzdialené 15 km a letisko Varna sa nachádza 10 minút jazdy autom od ubytovania. Železničná stanica Varna sa nachádza v pešej vzdialenosti od hotela. Prístav Varna je situovaný 450 metrov od ubytovania.

 
 
facebook g+ twitter