Európa > Belgicko > Brusel > Hotel Matignon Grand Place

Informácie o Hotel Matignon Grand Place

Víta Vás Hotel Matignon Grand Place na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Matignon Grand Place, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Matignon Grand Place, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Matignon Grand Place.
  • Hotel Matignon Grand Place

Hotel Matignon Grand Place: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel Matignon Grand Place: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel Matignon Grand Place: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel Matignon Grand Place: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel Matignon Grand Place: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel Matignon Grand Place: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel Matignon Grand Place: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel Matignon Grand Place: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel Matignon Grand Place: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel Matignon Grand Place: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel Matignon Grand Place: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel Matignon Grand Place: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel Matignon Grand Place: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel Matignon Grand Place: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel Matignon Grand Place: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel Matignon Grand Place: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel Matignon Grand Place: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel Matignon Grand Place: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel Matignon Grand Place: Ubytovanie v hoteloch Brusel - HotelyHotel Matignon Grand Place: Ubytovanie v hoteloch Brusel - Hotely
Názov:  Hotel Matignon Grand Place
Ulice:  8-10-12 Rue de la Bourse
Mesto:  1000 Brussels
Štát:  Belgicko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
84 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofihrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel Matignon Grand Place sa nachádza v pôvabnej budove cez ulicu od Bruselskej burzy. Ponúka vám priestranné ubytovacie jednotky a reštauráciu na mieste. Izby v hoteli Matignon sú zdobené jasnými farbami a majú rohové posedenie. Každá izba je vybavená káblovou TV s plochou obrazovkou. V hoteli sa každý deň podáva raňajkový bufet. V okolí hotela sa nachádza mnoho reštaurácií, kde môžete ochutnať jedlá belgickej a medzinárodnej kuchyne. Námestie Grand Place je od hotela Matignon vzdialené len 350 metrov. Zastávka metra La Bourse sa nachádza oproti hotelu a zabezpečuje vynikajúce spojenie so zvyšnou časťou mesta.

 
 
facebook g+ twitter